Обрання нового голови Закарпатської облради перенесли на 4 листопада

Депутати Закарпатської обласної ради під час сесійного засідання у четвер, 28 жовтня, перенесли розгляд проєктів рішень, які не були розглянути сьогодні, на наступне засідання та прийняли рішення про скликання другого пленарного засідання четвертої сесії обласної ради на 4 листопада.

Обрання нового голови Закарпатської облради перенесли на 4 листопада

За відповдіне рішення проголосували 37 депутатів. 

Відповідно до озвученої у залі інформації, друге пленарне засідання четвертої сесії Закарпатської облради відбудеться у четвер, 4 листопада, об 11:00. Головуючим на наступне засідання обрали Володимира Чубірка. 

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні на черговій сесії Закарпатської обласної ради 35 депутатів зібрали кворум та проголосували відставку чинного голови облради Олексія Петрова. "За" проголосували 35 із 36 присутніх на засіданні депутатів. У засіданні не брали участь представники політичних сил "Слуга народу", КМКС та "За майбутнє".

Згодом нова стара депутатська більшість Закарпатської облради проголосувала за обрання нового голови.

При цьому Петров наполягає, що він наразі продовжує лишатися чинним головою Закарпатської обласної ради та виконувати свої обов'язки. Він повідомив, що звернувся через, на його думку, незаконні дії представників нової коаліції СБУ, прокуратури та поліції.

 

Закарпаття онлайн, Фото - Віталій Грегор

28 жовтня 2021р.

Теги: відставка, Петров, Чубірко

Коментарі

Ярко 2021-10-30 / 15:47:03
Хто вніс питання про зняття голови обласної ради Петрова Олексія?
Щось про то нич не пишуть.

Носова 2021-10-29 / 18:56:00

Пітров гудбай
Ти наш край незабувай
Й далі бізнес "кришувай"
Заробляй собі на "чай"

ВанКліберни панімаш 2021-10-29 / 16:42:38
Коля з Альошою - обидва "в сад!"
Най ідуть тепирька стукати дуєтом по рояльови у 95-квартал. Маєстро ЗЕ ім укаже, як у такт попадати.

??? 2021-10-29 / 16:33:22
Який результат по справі судді Амаровича? Хто знає?

Юрик 2021-10-29 / 09:41:19
Василю дерев'яний закрий є... о би не... думаш яти забув щозня зробив з голови рда шістков шнирьом.

вася 2021-10-28 / 22:31:49
гукани вонячі у сізо ся мають збирати, а не на сесію

ВАСИЛЬ ЩУР голова Міжгірської ОТГ 2021-10-28 / 22:10:47
Я нагнув весь Міжгірський район та тепер всі раби роблят на мене.Мені по)(уй.Я маю гроші куплю всіх.

до злого 2021-10-28 / 21:47:32
а чим він не правий? яка різниця між одним і другим? для мене все те шобло на одній черті бідності

вася капелан 2021-10-28 / 21:45:44
а той вівчарь Міжгірський Юрик Василь, який розвалив Міжгірський весь район будучи головою Міжгірської райдержадміністрації що розмахує придурок руками біля тибуни, мабуть випрошує якусь посаду для свого шефа злодія васі щуря в міжгірю, хто того придурка вибрав в депутати ???

злий 2021-10-28 / 19:54:42


Чмобірко, йди проспися, а далі розберися з Чубірками. Бо ти плутаєш ріднозакарпатського Чубірка з медведчуківським Чубирком


perdo 2021-10-28 / 19:48:52
Та зась ці-Мани Шекети а особо-Чубірко-Тайний УкраїноФоб хитрий і НЕНАВИСНИЙ до україни-рУсун-бо Тайно все Шептався і Плани строїв різні разом-з Міланом Шашіком-Теж Їден "друг україни"-усіх Їх за гузицю

ПРОБІРКО 2021-10-28 / 19:36:24
клав кладу і буду класти!!!

Читач 2021-10-28 / 19:33:21
А де заступники, чому не сидять у президії? Цікаво, чи знав Петров, що го будуть знимати?

Плоку лол 2021-10-28 / 19:20:15
Хто писав ош гіби я бігаву ги попандопуло??? Я побіг бо без мене мої плоку лоли напояться віскі

Чмобірко 2021-10-28 / 19:16:37
Походу бунт на кораблі не до кінця удався. Уже не факт шо Чубіркоїд медведчуковський буде головов. Зато тепер стало прекрасно видно усіх бунтарів які хочуть по-новому начинати красти так як в старі часи. Пора прокуратурі заводити папочки

Малинич 2021-10-28 / 19:15:20
Кожен депутат особисто у прокурора в кабінеті буде поснення писати, ниякой сесії 4 листопада не буде.

2135 2021-10-28 / 19:02:30
То шо за веприк за трибуною, рветься до корита?!

??? 2021-10-28 / 18:51:35
Де кримінальна справа? Де повтікали оновлені прокурори? Хай зарплату починають відробляти.

Малиничу 2021-10-28 / 18:41:55
Ти би мовчав золотошукач із зімбабве з фальшивими долярами

Малинич 2021-10-28 / 18:39:33
На всіх бунтарів папки є у прокуратурі, ГКЧП не пройде.

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ