Закарпаття онлайн  »  Новини

В Ужгороді відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес (ФОТО)

У межах реалізації національного проєкту з розвитку підприємництва такий державний сервіс перший не тільки в нашій області, а й у всій Західній Україні.

16 вересня 2021р.  · 1 коментар(ів)

Створення Центру – це крок назустріч бізнесу та нові потужні можливості для сприяння у відкритті та розвитку власної справи, повідомляють у Закарпатській ОДА.

Тепер саме тут кожен зможе отримати юридичну підтримку, фахові консультації з пошуку бізнес-ідей, створення бізнес-планів, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів та багато інших послуг.

У сучасному осередку можна навчатися на системних освітніх програмах, відвідувати воркшопи, проводити різноманітні бізнес-івенти і тестувати власний продукт на pop-up-локації.

Центр функціонуватиме на базі Ужгородського національного університету.

Теги: Дія.Бізнес підприємці центр підтримка

Коментарі

Копча 16.09.2021 / 19:45:14
Держава ніколи не допомагає підприємцям. В усіх діях держави щодо підприємців одна мета як побільше здерти з них податків. Усі ці центри це тринькання державою наших грошей.
Залишити коментар на повній версії →