Угорщина заборонила в’їзд на свою територію слідчій групі СБУ, яка веде справу Брензовича

Що автоматично означає заборону в’їзду на територію всього Євросоюзу

Угорщина заборонила в’їзд на свою територію слідчій групі СБУ, яка веде справу Брензовича

Угорщина заборонила в’їзд до себе всій слідчій групі СБУ, яка веде справу керівника "Товариства угорської культури Закарпаття" (ТУКЗ) Василя Брензовича. Що автоматично означає заборону в’їзду на територію всього Євросоюзу. Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на власні джерела.

Цю ж інформацію підтверджують джерела закарпаття онлайн7 у правоохоронних органах.

Тепер слідчі не зможуть виїхати в ЄС у жодному іншому кримінальному провадженні, якщо виникне така необхідність. Це безпрецедентний крок у взаєминах Угорщини й України, йдеться у повідомленні.

Як відомо, в листопаді 2020 року СБУ провела обшуки у голови ТУКЗ Брензовича, підозрюючи його в причетності "до діяльності, спрямованої на порушення державного суверенітету України, втручанні у внутрішні справи нашої держави та заподіяння шкоди державній безпеці України через фейкове поширення дії законодавства Угорщини і юрисдикції її державних органів на окремі регіони нашої країни". Невдовзі після цього керівник ТУКЗ виїхав в Угорщину й поки не повернувся.

 

31 серпня 2021р.

Теги: Брензович, Угорщина, СБУ

Коментарі

Віка 2021-10-06 / 20:33:47
Я не розумію, що поганого вам Брензович зробив? Вони просто захищають своїх людей, для чого за ці вливання грошей в Закарпаття кидати за грати ? Вони ремонтують свої школи, (які ,до речі, вже не угорські, бо почав діяти мовний закон) ставлять пам`ятники, дають величезні гранти на навчання та бізнес своїм закарпатським угорцям. Закарпатські угорці не винні, що вони народились тут, 100 років тому підписали Тріанонський договір. Їхня країна стала втричі меншою, їх території відійшли сусіднім країнам. Вони тут мають свою спільноту і дбають про одне одного. Чому б не почати кидати за грати шахраїв ? Слабо? Да, бо всі свої сидять на потоках. Парамонов зі своїми чорними рієлторами не цікавить СБУ, а Брензович це чисте зло. Владу не цікавить, що у чоловіка стаж 30 років і пенсія 2000 грн, їм важливіший мовний закон. Що ви купите на 2000 грн на місяць??? Люди, судіть самі...

Вуву 2021-09-01 / 01:17:12
Хунія зробила одну фігню яка буде мати продовження
Тепер всякий злодій спокійно буде переправляти накрадене бабло в хунію з надією на то що туди сбу не впустять.
Ті канєшно бабло приймуть і пустять в росход на "свойі потреби" а як заявиться той злодюга то скажуть му : " ти хто такий ?
Іди на ху* , ми тя сюда не звали "
Но вот проблема може виникнути якщо це бабло вдруг виявиться НЕ накраденим і підуть жалоби в Євр.суд .
А це буде для хунійі іще один "зальот"

Бриндзя 2021-08-31 / 21:04:22


Тролінг. Видалено два коментарі одного автора. Адмін


Адміну 2021-08-31 / 20:53:25
У Микули Тищенка теж тролінг

Кіса 2021-08-31 / 19:47:07
до у відповідь кому май буде боліти мадярським фивникам ци сбушникам які пуйдут пупиць гріти хіба што на чорноє море

Микула Тищенко 2021-08-31 / 19:24:58
Угорці - наші друзі! Працівники СБУ стануть ще більшими патріотами і зароблені на митниці статки витрачатимуть в нені Україні.

У відповідь 2021-08-31 / 18:49:11
Заборонити ще десятьом мадярським фивникам в'їзд в Україну. Не х*й шастають по нашій території.

Кіса 2021-08-31 / 18:02:30
До Микули Бринзя не очкує а боїться бути придумано безпідставно покараним бо у нас *самий гуманний суд в мире* ци не так?

Микола 2021-08-31 / 16:29:59
Бринзя очкує, думаю скоро буде купляти білєт в Ростов

Ужгород 2021-08-31 / 13:12:18
Так розставте акценти проблеми нормально, то шр Угорщина не впустила до себе,то не біда, там і так нема що робити, проблема в тому, що Угорщина розіслала список слідчих СБУ із повними даними в Раду Євросоюзу і їм заборонено в'їзд на 5 років в любу країну Євро, як ТЕРОРИСТАМ! Наче соідчі чбу це Ігіловці чи таліби. І др Гора - люди їхали з приватним візитом, під час отпуску і повернули їх із кордаеів далеко не Угорщини! Позор такій державі иа СБУ, яка не може постояти за своїх громадян

До гора 2021-08-31 / 11:32:08


Хамство. Коментуйте цивілізовано й аргументовано. Коментар видалено. Адмін


Валентині 2021-08-31 / 10:52:44


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Гор 2021-08-31 / 10:32:50
А що , мала Угорщина пропустити слідчих СБУ ?
Україна пропустила би на свою територію угорських спецслужбістів ? Питання риторичне .

Валентина 2021-08-31 / 09:59:43
Проблема в тому, що реакції СБУ та загалом України, як держави, абсолютно ніякої на дії Угорщини. Весь абсурд ситуації в тому, що тепер слідчі та інші категорії співробітників контори сто раз подумають, як не виконати накази, щоб потім не попасти в таку ситуацію, оскільки вони є незахищені своєю ж службою та державою. Люди виконували наказ, розслідували справу і за це отримали, але отримали прості виконавці, чомусь керівництво служби це не стосується. Так, в туристичному плані це можна пережити, а якщо не дай боже треба на якесь лікування в Європу? Хто такий Брензович? Шахрай, за якого просто нагнули цілу СБУ та вказали ставлення до України якісь варвари мадярські. Позор і ганьба

Ужгород 2021-08-31 / 07:21:18
Видно, Брензовичу є за що переживати. Тепер треба прийняти симетричну відповідь: заборонити в'їзд в Україну угорським правоохоронцям

Бриндзя 2021-08-31 / 05:36:12
Який ЖАХ!!!
Що ці мадяри собі дозволяють?
Це вже переходить всі межі!
Сподіваємося що хоч угорського громадянства наших відчайдушних слідчих не облишать!!!
Куди дивится Кулеба???

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая