Закарпаття онлайн  »  Новини

Міжнародний турнір з петанку "Сакура" почався в Ужгороді (ФОТО)

14-й щорічний міжнародний турнір з петанку "Сакура" почався 7 травня в Ужгороді. Триватиме він 3 дні в Боздоському парку.

08 травня 2021р.

У зв’язку з карантином до турніру не долучилися команди з інших країн, грають тільки українські команди,повідомляє "Суспільне".

"Зазвичай у нас беруть участь у "Сакурі" близько 15 країн, тепер у нас представлені учасники всіх клубів України, близько 60 гравців. Приїхали спортсмени з Харкова, Києва, Івано-Франківська, Львова, Черкас, Ніжина. Є наші, закарпатські клуби з Ужгорода, Мукачева, Хуста", — розповів президент Закарпатської федерації петанку Петро Гойс.

За його словами, в перший день, 7 травня, відбувалися змагання у форматі тет-а-тет (один проти одного), другий день гратимуть дуплети (по 2 гравці в команді), в останній день турніру гратимуть триплети.

Додамо, що турнір із петанку в Ужгороді проводять двічі на рік — в перших числах травня проходить "Сакура", восени — "Каштани".

Теги: сакура петанк

Залишити перший коментар на повній версії →