Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті затримали мешканця Хустщини, що відібрав у знайомого ключі від BMW й поїхав геть (ФОТО)

Сьогодні, 10 березня, до поліції надійшло повідомлення про злочин. За інформацією заявника між ним та з вигляду знайомим йому чоловіком вночі виникла конфліктна ситуація.

10 березня 2021р.

В ході сутички останній відібрав у потерпілого ключі від автомобіля марки «BMW»  та поїхав на викраденій автівці у невідомому напрямку. 

На місце злочину оперативно прибули поліцейські, які вжили всіх необхідних першочергових заходів і в результаті встановили, що до злочину причетний 35-річний житель села Драгово Хустського району. Додатковою перевіркою з’ясовано, що чоловік неодноразово судимий за різні злочини  та вже відбував покарання у місцях позбавлення волі. 

За фактом незаконного заволодіння автомобілем тячівця, слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України. Транспортний засіб вилучено та після проведення необхідних слідчих дій буде повернуто потерпілому.

Самого ж зловмисника поліцейські оперативно розшукали та затримали. Наразі його поміщено до ізолятора тимчасового тримання. 

У справі триває досудове розслідування, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Теги: ключі знайомий

Залишити перший коментар на повній версії →