Закарпаття онлайн  »  Новини

На Тячівщині водій ВАЗу наїхав на двох хлопчиків на велоcипеді, а сам перекинувся у кювет (ФОТО)

Вчора, 26 лютого, о 15:04, працівники поліції Тячівщини отримали повідомлення про те, що в селі Лази трапилася дорожньо-транспортна пригода за участі малолітніх.

27 лютого 2021р.  · 5 коментар(ів)

Як з’ясували працівники слідчо-оперативної групи, 21-річний місцевий житель за кермом «ВАЗ 2107» відволікся від дороги і, не впоравшись із керуванням, допустив наїзд на двох малолітніх хлопчиків. У той час 10-ти та 12-річний жителі цього ж села вдвох їхали на велосипеді. Внаслідок автомобільної аварії діти отримали численні ушкодження та наразі перебувають під наглядом лікарів.

Водій пройшов медосвідчення, за висновком якого знаходився за кермом тверезим.

Автомобіль чоловіка поміщено на спецмайданчик Тячівського відділу поліції.

Факт дорожньо-транспортної пригоди розслідують у рамках кримінального провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху), повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Теги: хлопчики водій кювет

Коментарі

мовжі 28.02.2021 / 21:15:35
пішто, ударся по роті. сімка - ото циганський мерседес.
вуйко 28.02.2021 / 01:24:46
Негідник ?
Пішта міліцішта 28.02.2021 / 01:15:24
Майліпша мацкальська кочія - то перевернута кочія
Пішта міліцішта 28.02.2021 / 01:13:15
То карма. Малих збив, а його за тото гутта побила.
Відволікся? Може ся з жонов сважав по мобілі, авадь куму, шо з ним іхала, за коліна пИтав
мовжі 27.02.2021 / 18:40:07
а веслоипед ото што ? може веселопед?
Залишити коментар на повній версії →