Закарпаття онлайн  »  Новини

На майже 9 млн грн профінансують освітні програми у Мукачеві

На програму оздоровлення та відпочинку дітей Мукачівської міської територіальної громади на 2020-2022 роки – 825 тис. грн.

23 грудня 2020р.

Програмою передбачено організацію роботи пришкільних таборів, на оздоровлення дітей ( вихованців) навчальних закладів громади.

На програму організації безкоштовного харчування дітей пільгових категорій у закладах освіти Мукачівської міської  територіальної громади на 2020-2022 роки – 2 млн.  357,6 тис. грн. 

Програмою передбачено харчування в закладах загальної середньої освіти учнів 1-11 класів  пільгових категорій та харчування дітей пільгових категорій у дошкільних навчальних закладах, з розрахунку грошової норми на харчування в загальноосвітніх навчальних закладах для учнів 1-11 класів з числа пільгових категорій – 8 гривень; вихованців ДНЗ – 38,0 гривень.   

Програма розвитку освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки – 3  млн. 972,3 тис. грн.

Програма передбачає відзначення кращих учнів, спортсменів щомісячними стипендіями (щомісячно в розмірі 1 500 грн.); грошову винагороду учням за високі результати у формі державної підсумкової атестації (15 000 грн.); винагороду учням та педагогічним працівникам учні, яких  набрали 200 балів за результати зовнішнього незалежного оцінювання (учневі – 50 000 грн., педагогічному працівнику – 10 000 грн.); грошова винагороду випускникам закладів загальної середньої освіти ( 1 000 грн.); винагороду учням-переможцям та педагогічним працівникам, учні яких стали переможцями на Всеукраїнських учнівських олімпіадах, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка; придбання матеріалів та послуги для проведення акцій, флеш-мобів, свят, конкурсів, змагань, фестивалів для дітей та юнацтва, нагородження їх пережців, учасників; забезпечення участі команд у міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних, зональних заходах.

Програми подарунки для дітей закладів освіти Мукачівської міської територіальної громади на 2020-2022роки – 1 млн. 388,5 тис. грн.

Теги: програми освіта

Залишити перший коментар на повній версії →