Віктор Петров, кандидат на посаду міського голови Ужгорода від політичної сили “Команда Андрія Балоги”, в інтерв’ю для авторської програми Богдани Цьоки “Потрібна розмова” розповів про те, чому йде в політику та що в першу чергу планує змінювати в Ужгороді.
“Жодна не формувалась знизу, окрім Команди Андрія Балоги, - розповів під час інтерв”ю Віктор Петров - Мене запросив безпосередньо Андрій, в якому мені імпонує ставлення до людей та бажання писати свою історію власними справами. В цій політсилі - комфортні умови, без зобов'язань, з можливістю формувати свою ужгородську команду. Це дуже круто.”
“Вибір треба робити завжди і якщо зробив - відстоювати: це мої погляди, це мої цінності, і я буду за них боротися. Поряд зі мною успішні та досвідчені люди, вони є моя команда” - зауважив Віктор Петров, репрезентуючи власну команду в Ужгороді.
Також в кінці розмови Богдана Цьока зробила короткий бліц з кандидатом:
-
Іду в політику: бо я готовий
-
Перше, що зроблю на посаді мера: міський публічний простір
-
Зараз для мене важливо: залишитись порядною, достойною людиною
-
Я готовий заради своєї мети відмовитися від: вільного часу та додаткового доходу
-
Я не зможу ніколи відмовитися від: любові до донечки та сім”ї
-
Я у тому віці, що можу собі дозволити: бути собою
-
Я засуджую людей, які: продаються і зраджують
-
Життя - це: виклик, який треба прийняти
-
Найголовніша місія мого життя: бути №1
-
Я б хотів, щоб на моїй могильній плиті написали слова: це був крутий чувак
-
Чим пахне щастя: донькою Еммою
Нагадаємо, відомий лікар-інфекціоніст, засновник мережі клінік Prevention, Віктор Петров презентував ролик про своє висунення на посаду міського голови Ужгорода.
Коментарі
Подібний до лікаря (?) Яворського, який був, або є членом усіх партій, в т.ч. і комуністичної, які були, а бо є при владі!
Іван правий, іде черговий розвод електорату.
Для чого писати про цього убогого? Мером стане або Андріїв, або Шадей.
Nana, якби ви лікувалися в мене, то вже би не жили :))) Бо я не лікар
Константації
Не шифруйтеся, докторе. Лікувалися у вас, знаємо що ховається за посмішками й гарними словами...
Nana, слова "Ужгород", "громада", "ужгородці" зараз найбільше звучать від злодіїв Андріїва, Білака, Щадея і т.д. :)))))))))))
Набігли щурі з конкурентних штабів.
Молодці! Значить, він їм конкурент.
В 11 пунктах бліцу вжито слово Я - 6 разів, слова ДЛЯ МЕНЕ - 1 раз, слово СВОЄЇ - 1 раз, слово СОБІ - 1 раз, слово МОГО/МОЇЙ - 2 рази. Всього 11 разів в 11 пунктах.
Слово Ужгород - 0. слово громада - 0. слово ужгородці - 0.
Є питання? Діагноз - черговий самозакоханий аферист на посаді мера. ЛікуйтеСЯ, докторе...
Непотріб
А чому Ви думаєте,що у губернатора вже е рейтинг? Може він і не поганий але часу для його розкрутки замало. Його пару вимог нічого не можуть змінити за місяць. Ні доріг,ні посадою корупціонерів, ні до припинення хабарництва у міський раді,так ЩО ????????
на рейтингу губернатора хоче проскочити в політику---шулер
Лікар, бізнесмен і політик це просто геній, або просто всі три речі робить через жопу, або мусить гроші відробляти які на клініки набрав у Балоги?
Команда Анрія Балоги це просто старт ап трейнинг, На справді інтереси Віктора Андрійовича це Рідне Закарпаття там сидять всі запаковані жулики які до митниці привязані будяким чином!
Шановний! Мером мае Бути не полiтик,а трудяга,який бачить проблем мiста не тiльки у своiй галузi.Ще раз прочитай,що Ти розровiв у блiц питаннях. Усе про себе тiльки не про мiсто,Яким Ти хотiв би керувати !
Краще медициною треба займатись а не всяким!