Закарпаття онлайн  »  Новини

На Ужгородщині двоє чоловіків викопали на подвір'ї місцевої церкви 12 деревцят туї (ФОТО)

У поліцію Ужгородщини надійшло повідомлення від працівника греко-католицької церкви, яка діє в селі Холмець Ужгородського району, про крадіжку 12 деревцят туї із території храму.

19 вересня 2020р.  · 1 коментар(ів)

Переглянувши записи камер відеоспостереження, якими облаштована територія культової споруди, працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення оперативно встановили осіб, які викрали туї. Ними виявилися два жителі села Холмець віком 32 і 33 роки, які раніше вже притягалися до кримінальної відповідальності. Один із ймовірних крадіїв уже зізнався в скоєному. Його спільника та самі крадені деревцята наразі розшукує поліція. 

За даним фактом триває досудове розслідування, розпочате за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням). Фігурантів справи перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Ужгородщини, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 

Теги: деревцята туя церква

Коментарі

Карлик 21.09.2020 / 14:03:01
З лопатами хоть прийшли?
Залишити коментар на повній версії →