Закарпаття онлайн  »  Новини

Прокуратура оскаржуватиме "нічний" домашній арешт підозрюваному у скоєнні смертельної ДТП в Іршаві (ВІДЕО)

За клопотанням слідчого, погодженим прокурором, слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з 21:00 до 8:00 год закарпатцю, який підозрюється у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого (ч.2 ст.286 КК України).

14 серпня 2020р.  · 4 коментар(ів)

Прокуратура просила взяти підозрюваного під варту і оскаржуватиме таке рішення суду.

Йдеться про ДТП, що трапилася в Іршаві вчора, 13 серпня 2020 року. Перебуваючи за кермом вантажного автомобіля "УРАЛ", 44-річний чоловік при виїзді з другорядної на головну дорогу не надав перевагу в русі мотоциклісту і допустив зіткнення. Внаслідок отриманих травм 36-річний мешканець с. Загаття Іршавського району помер на місці.

Попередньо за погодження прокурора водію позашляховика повідомлено про підозру.

У провадженні триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Нацполіції Закарпаття. Прокуратура області забезпечує процесуальний контроль за його ходом, повідомили в пресслужбі прокуратури Закарпатської області.

Переглянути вбудований контент за посиланням →

Теги: ДТП мотоцикліст Урал Іршава

Коментарі

Вася 15.08.2020 / 09:43:33
Іршавчани проїжають і ніхто навіть не зупинився!!! Шо ви за люди такі????
Сміх 15.08.2020 / 08:57:12
Відео для чого показали?
Оглядач 15.08.2020 / 00:24:13
Згоден з Сод-ом.
Щось забагато ДТП у Іршаві останнім часом.
Аналізувати і робити висновки ніхто не збирається ?
Sod 14.08.2020 / 23:03:34
Прокуратура здуріла? Для чого таке відео виставляти? У рідних загиблого спитали, це слідчий забув про ст. 222 КК чи прес-секретарка тупа?
Залишити коментар на повній версії →