Закарпаття онлайн  »  Новини

НАЗК направило до суду адмінпротокол стосовно мера Ужгорода Андріїва

За минулий тиждень НАЗК склало та направило до суду 13 адміністративних протоколів.

04 серпня 2020р.  · 2 коментар(ів)

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено та направлено до суду адмінпротокол стосовно, зокрема, й мера Ужгорода Богдана Андріїва.

Також за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено та направлено до суду адмінпротокол щодо колишнього заступника начальника Регіонального сервісного центру Міністерства внутрішніх справ в Закарпатській області Михайла Бойчука, повідомляють у Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Також за ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено адміністративні протоколи стосовно трьох працівників Служби безпеки України (СБУ), які займали відповідальне та особливо відповідальне становище. Середних - і теперішній голова Закарпатської ОДА, колишній начальник У СБУ в Кіровоградській області Олексій Петров.

Теги: адмінпротокол Андріїв НАЗК

Коментарі

Вуву 04.08.2020 / 22:28:20
Пiдтримую ! Тодi Андрiiв буде за гратами,як найбiльший корупцiонер Закарпатья.
Вуву 04.08.2020 / 15:23:47
Ну нормально.
Так повинно бути всюди де нарід і чиновники із політиками рівні перед законом.
Це хороша новина.
Тільки не відомо яке буде продовження. І як вона скінчиться.
Залишити коментар на повній версії →