Наразі до Тячівської районної лікарні госпіталізовано 44 хворих з важкою пневмонією, більшість із них – жителі сіл Тереблянської долини. Найбільш критична ситуація – спалах у Кричеві.
«Хворі, які поступають, – у вкрай важкому стані. Якщо раніше ми використовували один балон кисню на добу, то зараз – двадцять. Задіяно 20 кисневих концентраторів, – зауважив Федір Яринич. – Зараз постає питання про надання допомоги медперсоналу. У лікарні створено чотири бригади, які у захисних костюмах працюють по 4 години. Для прийому пацієнтів з діагнозом «COVID-19» розгорнули вже третє відділення – після інфекційного та колишнього лор-очного ще й відділення неврології. Ситуація ускладнюється ще й тим, що обласні медичні заклади переповнені і пацієнтів вони більше не приймають».
Щодо фінансування, то Національна служба здоров’я України профінансувала Тячівській рай лікарні пакет надання стаціонарної допомоги хворим на COVID-19 лише за квітень. Тому зараз видатки на засоби індивідуального захисту для лікарів та медикаменти для хворих лікарня покриває за рахунок інших надходжень, а також пацієнти купують їх самотужки. Все це при тому, що лікування одного хворого на коронавірусну інфекцію обходиться не менше, ніж у 2 тисячі гривень на добу..
За словами Федора Яринича, станом на вівторок на Тячівщині померло 8 осіб, хворих на коронавірус. У всіх померлих були супутні патології – серцеві, хронічні легеневі, онкологічні захворювання, цукровий діабет.
Коментарі
Затишок.
Вибачаюсь за опечатку.
Доречі цікаво куди дивиться наша поліція, невже дільничні інспектори не володіють інформацією що діється на території населених пунктів?
Буде ще більше, в Тересві в ресторанах Затихок, Дует, Олень на 04.07.20 заплановане проведення випускних вечірок.
Деякі підприємці наплювали на коронавірус, а зним на нас всіх.