Закарпаття онлайн  »  Новини

Пошкодити панно у меморіальному парку у Сваляві могли не вандали, а погода – поліція

Вчора, 14 червня, в ході моніторингу мережі Інтернет працівники поліції виявили публікацію, в якій йдеться про пошкодження панно на території меморіального комплексу в місті Свалява.

15 червня 2020р.  · 1 коментар(ів)

Дану подію було зареєстровано та розпочато перевірку. На місце події направлено працівників слідчо-оперативної групи, які при огляді попередньо встановили, що вказані ушкодження ймовірно були спричинені внаслідок несприятливих погодніх умов.

Наразі перевірка триває. Встановлюються додаткові обставини події. У разі підтвердження факту вандалізму працівники поліції докладуть максимум зусиль для встановлення правопорушників та нададуть їх діям правову оцінку, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, зранку у МЗС випадок вандалізму у Свалявському меморіальному парку назвали "провокацією для дестабілізації ситуації з Угорщиною".

Теги: панно погода вандали Свалява

Коментарі

верховинець 16.06.2020 / 06:09:34
А ще могли прилетіли марсіани і пошкодити
Залишити коментар на повній версії →