Правопорушницею виявилась 37-річна жителька Закарпатської області, яка намагалася вийти з України через пішохідний пункт пропуску «Шегині», використовуючипольський паспорт.
У ході перевірки інспектором-прикордонником було встановлено, що жінка є громадянкою України, і намагалась вона кордон перетнути незаконно. Тоді наша співвітчизниця вирішила підкупити прикордонника, сподіваючись, що за 100 євро зможе уникнути відповідальності. Даний факт охоронці кордону задокументували і проінформували співробітників Національної поліції.
Таким чином, правопорушниці доведеться відповідати перед законом за статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» та статтею 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Коментарі
Правильно зробили шо здали на хабарі...
Може вона с..ка що начудила в укр ,і хотіла спригнути....
Нех... Шастать
А в чому проблема?
Тут або журналісти написали неправду, або вона сама затупила.
Український паспорт треба показувати Укр прикордонникам ,а польський вже полякам.
Єдина причина,чому вона типу хотіла виїхати по польському паспорту - з якоїсь причини її не захотіли випускати по Укр і вона на вимогу показала ,що має законні підстави перебувати на території Польщі.
Чекайте, шановні, хаяти прикордонників. Наша громадянка перетинала кордон з польским пашпортом. А подвійне громадянство заборонено. Тому все по Закону. А хто не згодний, ласкаво просимомо до ВР змінювати закони.
А що по польських документах не можна виходити,ідіоти
Сволочі і ся влада жона не вбила не вкрала іде заробити!!!
З сякими темпами скоро вся Україна розийдеся
Опануйте себе і добирайте слів. Коментар видалено. Адмін
Майже на заробітки йшла. А це великий гріх, працувати і за свою працю отримувати зароблені гроші.Диви комент 14.40,це толковий суддя,один із ганьбунів
А що, мадярські паспорти вже закінчилися?
тікають люди з українського болота створеного владою