Закарпаття онлайн  »  Новини

На Хустщині хворого на COVID-19, що лікувався вдома, через погіршення стану доправили в ізольований бокс ЦРЛ

Станом на 25 квітня 2020 року в КНП "Хустська центральна районна лікарня" перебувала одна пацієнтка з попереднім діагнозом COVID-19, виявленим експрес тестуванням.

25 квітня 2020р.  · 2 коментар(ів)

Додатково спеціалістами цього медичного закладу відібрано біоматеріали від даної пацієнтки та контактних осіб для проведення тестування методом ПЛР обласним лабораторним центром.

Стан пацієнтки - середньої важкості, вона ізольована та перебуває у реанімаційному відділенні, де їй надається відповідне та належне лікування.

Також одного з п’яти мешканців Хустського району з підтвердженим методом ПЛР діагнозом COVID-19, який до недавна лікувався вдома, перебуваючи під наглядом сімейних лікарів Хустського КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», в зв’язку з погіршенням самопочуття на його прохання було госпіталізовано до інфекційного відділення нашого медичного закладу в окремий ізольований бокс.

Стан пацієнта на сьогоднішній день задовільний.

Серед медичних працівників Хустської центральної районної лікарні, по яких вже проведені дослідження, не підтверджено жодного випадку зараження.

У загальному по м.Хуст та Хустському районі на сьогоднішній день підтверджено зараження COVID - 19 у 6 осіб.

 

Теги: коронавірус COVID-19 Хуст

Коментарі

Адмін 26.04.2020 / 10:45:39

Може )
Дякуємо за правку. Виправили механічну помилку в інформації ЦРЛ
Анна 26.04.2020 / 09:25:54
Може - інфЕкційного відділення????
Залишити коментар на повній версії →