Закарпаття онлайн  »  Новини

На Іршавщині є двоє хворих на COVID-19, експрес-тестування пройшли 150 чоловік

У чоловіка мешканки Приборжавського, що померла від коронавірусу, також виявили цю інфекцію

09 квітня 2020р.

Станом на 18.30 8 квітня експрес-тестування в Іршавському районі пройшли 150 чоловік, в основному лікарі. У всіх результат негативний.

Про це інформує Іршавська міська об'єднана територіальна громада.

ПЛР-тестування проведено 25 особам,  підтвердилось захворювання на коронавірус тільки у жителя села Приборжавське, що є чоловіком жінки, що померла від коронавіруса раніше.

По п'яти ПЛР-тестах лікарів ЦРЛ на вказаний час результат ще був відсутній.

Отже, на вечір середи в районі є двоє хворих на COVID-19, які  перебувають на самоізоляції (с. Приборжавське). Пацієнтка, що перебувала з померлою в одній палаті, перебуває на лікуванні в обласній інфекційній лікарні. Стан її здоров’я без змін – середньої важкості.

В інфекційному відділенні Іршавської центральної районної лікарні на лікуванні перебувають четверо осіб. Один пацієнт - з ГРВІ, троє інших - з захворюванням легень. Двом хворим проведено експрес-тести, а двом - ПЛР дослідження. В усіх результат на COVID-19 негативний.

Теги: коронавірус COVID-19 Іршава Приборжавське

Залишити перший коментар на повній версії →