Закарпаття онлайн  »  Новини

МВФ вимагає законодавчої заборони повернення Приватбанка Коломойському

Українська влада може заборонити повернення банків власникам — таку умову висунув МВФ.

23 листопада 2019р.  · 3 коментар(ів)

Як стало відомо Економічній правді, найближчим часом може бути прийнятий відповідний закон або зміни до чинного законодавства.

За словами співрозмовника ЕП в НБУ, це частина домовленостей з МВФ, і відповідні ініціативи вже готуються.

Про деталі, як і в які закони будуть вноситися зміни, джерело не повідомило.

Співрозмовник в Кабміні також підтвердив інформацію про підготовку такої законодавчої ініціативи, але теж без конкретики.

"Тексту зараз немає", - підкреслило джерело ЕП в уряді.

Як повідомляв раніше журналіст та екс-нардеп Сергій Лещенко в Telegram-каналі , таким чином, МВФ намагається отримати гарантії, що Ігорю Коломойському не буде повернений Приватбанк.

"Ухвалення цього закону до канікул в МВФ, які почнуться перед католицьким Різдвом, і, відповідно, виділення Україні грошей до Нового року - під питанням. У парламента залишилося два сесійних тижня в цьому роки, останній сесійний день - 20 грудня", - пише Лещенко.

За його словами, в кулуарах влади обговорюється проект закону, який проходив узгодження в МВФ.

Зокрема, одна із запропонованих ідей передбачає, при оскарженні дій влади суди повинні враховувати, чи прийняті ці рішення з урахуванням "громадського інтересу".

Теги: Приватбанк Коломойський МВФ

Коментарі

Вуву 28.11.2019 / 10:19:47
Генцюр .
Я з маскалями не спілкуюсь.
За одним лиш винятком.
Петро Ференцович Генцюр 27.11.2019 / 17:32:29
ВУВУ. А то, что МВФ вмешивается во внутренние дела типа назависимой Украины, это нормально? Или сами не способны разобраться, кого и как казнить, а кого и как миловать?
Вуву 23.11.2019 / 07:06:28
Дуже правильно вимагають.
ФАКТИЧНО ЦЕ ... "ТЕСТ НА ВШИВІСТЬ" САМОГО ЗЄЛІ.
А ТО ВІН ЗАЯВЛЯТИ ЗАЯВЛЯЄ ОДНО.
А РОБИТИ ... НІЧОГО В ЦЬОМУ КЕРУНКУ НЕ РОБИТЬ.
PS.
В свій час смердячий вальцман йім вішав "лапшу на вуха" ...
Так що в них (МВФ) вже є "напрацьований досвід" ...
Тай носатойі крістіни вже нема
на посаді керуючойі.

ЯКЕ РІШЕННЯ ПРИЙМЕ ЗЄЛЯ. ???
Залишити коментар на повній версії →