Закарпаття онлайн  »  Новини

У Берегові до 5,5 років тюрми засудили мукачівця, що розраховувався в крамницях фальшивими грішми

Берегівською місцевою прокуратурою доведено вину мешканця Мукачівщини у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті підроблених двохсотгривневих банкнот, вчинене повторно (ч.ч.1, 2 ст. 199 КК України).

20 листопада 2019р.

У серпні 2019 року обвинувачений, відбуваючи «умовне» покарання за крадіжку, отримав у Мукачеві п’ять  підроблених двохсотгривневих банкнот.

У подальшому, уже на Берегівщині, він двічі розрахувався підробками за продукти харчування у місцевих магазинах. Покупки чоловік робив на мінімальні суми, отримуючи, таким чином, значні суми здачі справжніми коштами

При затриманні підозрюваний викинув дві наявні у нього підроблені банкноти, а третю добровільно видав працівникам поліції.

Враховуючи усі обставини справи, а також те, що чоловік скоїв злочин під час призначеного іспитового строку за крадіжку, його засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі обвинувачений утримується під вартою без можливості внесення застави, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Теги: тюрма гроші крамниці

Залишити перший коментар на повній версії →