Кабмін погодив заступником голови Закарпатської ОДА Шинкарюка, а Гетманенка погодив на першого

У керівництві Закарпатської облдержадміністрації відбудуться кадрові зміни - на посаду першого заступника голови ОДА погоджений Олексій Гетманенко, а на його місце - ветеран АТО і спортсмен Ігор Шинкарюк. Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор з посиланням на власні джерела в Офісі Президента та підтверджується поданими деклараціями кандидатів на посади до НАЗК.

Кабмін погодив заступником голови Закарпатської ОДА Шинкарюка, а Гетманенка погодив на першого

Учора, 28 жовтня, Кабінет міністрів України на своєму виїзному засіданні у місті Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань.

Зокрема, уряд погодив призначення заступником голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка -  34-річного Ігоря Шинкарюка.

Ігор Шинкарюк - ветеран АТО (військової контррозвідки СБУ), підполковник, екс-військовослужбовець СБУ із родини ветеранів військової служби та АТО, має 3 вищі освіти (2002 р. - Мукачівський військовий ліцей, 2005 р. - лауреат стипендії Президента України, 2006 р. - Кам'янець-Подільський військовий інженерний інститут, 2008 р. - УжНУ, 2011 р. - Національна академія СБУ). Також він є випусником спецкурсів Військової академії Чеської Республіки (2007 р.) та має 13 років загального стажу військової служби.

Окрім того, І. Шинкарюк є керівником Відокремленого підрозділу ГО "Федерація забігів з перешкодами України" в Закарапатській області, активним учасником спортивних змагань та активно сприяє соціальній адаптації ветеранів АТО в нашому регіоні та спільно з самоврядуванням розвиває  туристичні програми для популяризації активного відпочинку і збільшення присутності іноземних туристів в гірських районах.

Неодружений, дітей не має, є уродженцем м. Хмельницький, тривалий час проживав в Мукачеві, а наразі в Ужгороді.

І.Шинкарюк має замінити на посаді Олексія Гетманенка, який в свою чергу погоджений урядом на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА.

На сайті НАЗК розміщено відповідну декларацію про доходи кандидата на посаду.

29 жовтня 2019р.

Теги: Шинкарюк, Гетманенко

Коментарі

Вуву 2019-11-01 / 18:12:06
НУ ОТ ("гавнойід") МАСКАЛЬ ЛИЗАВ ХУНАМ.
І видать так добре і професійно
... Шо йому дали найвищу нагороду хунійі "хрест"
(Це очевидно тому що в них нема офіційнойі хунськойі нагороди за
жополизання).
Напевно що на наступні роковини хунськойі революційі 23 жовтня
нагородять і путіна.

за порядність 2019-11-01 / 10:37:55
Добре з боку писати,насправді всі туди напевно хочете. Проаналізуйте як себе поводять люди, коли хтось із їхніх знайомих,далекий знайомий стає керівником. Всі одразу роблять запрошення у друзі в соц. мережах, починають лайкати всі публікації, всі привітливо вітаються, посміхаються, починають ходити на прийом, просяться на роботу. В цьому проявляється їх справжній людський характер(гавножоп). Потім, коли знову буде зміна керівництва їх знову забудуть, перестануть "цімборити, вітатися та лайкати.
Новопризначеним керівникам завжди потрібно боятися таких "друзів"(жополизів).

Нiк 2019-10-31 / 07:04:06
Котрий готра? Тот що у Пилипцi участки продае? Це хороший пацан!

Міжгірець 2019-10-30 / 21:04:41
Шинкарюк може й нормальна людина, но його оточення - корупціонери,представники минулої влади і теперішньої. Чого лиш вартий Готра.Позор. З такими друзяками лиш репутацію собі портит.

Щур 2019-10-30 / 18:58:10
Міжгіря невсе так просто в грудні всі збирамося пити каву в києві,я змоєю командую буду зелених на обочину.

Не все так просто 2019-10-30 / 18:23:27
https://pershij.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/37188956_597592737305155_4910954645213413376_n-800x600.jpg

ЛОХОТРОН 2019-10-30 / 18:01:20
КАПЕЦ яка у нас буде влада !

Знаючий 2019-10-30 / 16:25:43
Хто тут Гетманенко порядний? Не смішіть народ, накрав земельки і майна за депутатства при Погорелому.... святий, нічого не скажеш

Na ### 2019-10-30 / 07:37:50
Ти свій коментар один і той самий пишеш на кожній сторінці.
Не надойіло.

Міжгірщина 2019-10-30 / 07:09:21
Щур голова райради говорить головноє ,що люди лишилися на потоках а то всю виборчу компанію проводи ЗЕ наркомани говорят то мелоч і ручку офісу Лаби помащено гувном таке буде зроблено новому голові району такі наради проводить васиь

Вуву 2019-10-29 / 23:01:59
Хтось тут писав шо кийів не гумовий.
Ну подумаєш ...
Одним менше ...
Одним більше ...
Кийів не трісне.
Інша справа що поки тут обертаються такі гніди як бринзович і ороска ...
І в затінку галас ... мікулін
І решта темних сил персонажі
Може так і треба ... власне таке
призначення ... "Професійне"
... Щоб наглядати і вчасно присікати .

Правда 2019-10-29 / 22:20:05
Люди, які побудуть на таких високих посадах пару років у нас забезпечують безбідне існування не лише своє до старості, а ще й своіх дітей, тому немає що переживати за Галаса і другими чиновниками часів наших всіх президентів.

До Вуву 2019-10-29 / 21:44:27
Головне, щоб не був як Мікулін і Галас. Дивно, що тих професійних фестивальщиків з цирку Москаля вигнали !

Берегово 2019-10-29 / 21:38:25
А што з нашим Іштванком лишають чи ні? тоєсть, транш дійшов до першоі особи ?

Да ну 2019-10-29 / 21:02:52
Знаю, що у ті часи, коли військовим ліцеєм керував Олександр Гальченко, з ліцею випускалися достойні молоді люди з хорошим вихованням і знаннями....Але часи там вже не ті.

До Вуву 2019-10-29 / 20:10:22
Київ не гумовий. І там клоуни зараз в ціні.

Вуву 2019-10-29 / 19:08:15
Судячи по відгуках і поданій інформаційі ... Особа не проста.
І можливо для керівництва в
нашій області таких людей якраз і потрібно призначати.
Одне що в мене викликає не
абиякий сумнів ... Так це те
чого його не призначили кудись в
Генштаб Збройних Сил Украйіни
Чи скажімо В СБУ ... (Чи в який інший спецпідрозділ).
Всетаки в нього кваліфікація професійного військового.
Невже такі кадри не потрібні в нашому Міноборони.?

Читач 2019-10-29 / 19:05:33
Відколи ліцей дає вищу освіту?

Ну да 2019-10-29 / 18:45:50
Щось відгуки за пана Ігоря з війського ліцею, мяко кажучи, не дуже позитивні.

Нiк 2019-10-29 / 17:44:41
УПилипцi збераються однi придурки з готрою В.!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ