"Слуга народу" визнала поразку в округах №68 і №69 на Закарпатті заявою про оскарження результатів

Як повідомили у виборчому штабі партії "Слуга народу", в партії планують оскаржити результати виборів у 10 округах.

"Слуга народу" визнала поразку в округах №68 і №69 на Закарпатті заявою про оскарження результатів

Серед інших, у партії планують оскаржувати результати у Закарпатській області, у 68-му і 69-му округах.

Як заявляють у штабі, на згаданих округах "зафіксовано багато порушень і масовий підкуп". 

За словами керівника штабу "Слуги народу" Олександра Корнієнка, «У цих округах зараз збирається матеріал для звернень в окружну комісію, потім — для судових розглядів, а потім — звернень до ЦВК зі скаргами щодо визнання результатів на окремих дільницях недійсними або невизнання результатів в окрузі».

 

22 липня 2019р.

Теги: слуга, оскарження, результати

Коментарі

Цікаво Круку 2019-07-22 / 23:46:37
Так, примазувався, але, мабуть, він сам так хотів, про це його ніхто не просив. А хто заважав йому піти під прапорами "Слуги", швидше за все, його там не бачили, або чому якусь угоду про співпрацю не підписали????

Степан Крук -Цікавий 2019-07-22 / 22:45:26
Ненаївний, а хитрий! Примазувався до ЗЕ, але перестарався...Гадаю, що мітив на якусь посаду у виконавчій гілці влади.

Цікаво Круку 2019-07-22 / 22:32:36
З іншого боку, ви вірите в те, що Віктор Іванович настільки наївний, що вирішив просто комусь дарувати свої напрацьовані бали? Думаю, що навряд чи ...

Цікаво Круку 2019-07-22 / 21:58:32
Ну не посперечаєшся, із "слугами" Балога загравав однозначно, але хто достеменно знає, які там були кулуарні домовленості! Зрештою, якихось суперреверансів у бік Зеленського Віктор Іванович,очевидно, і якихось гарантій ніхто нікому не давав

щурь вася 2019-07-22 / 21:43:15
потрібно збиратися всім челядникам під балогоботівський будинок і цього пройдоху і злодія балогу пора кидати в мусорний бак доста йому грабити закарпаття нажився досить йому вже красти

Степан Крук -Цікаво до цікаво 2019-07-22 / 21:00:50
Все дуже просто: 1. Балога був впевнений, що у Раду заїде на білому коні, адже 69 округ, то є його електоральна територія. І тому не провів відповідної дієвої виборчої компанії. 2. Балога зробив величезну помилку потужно і публічно підтримуючи Зеленського із його "слугами". Тим самим, він зробив величезну рекламу "слугам" та вдовбав електорату до них симпатію. Іншими словами, Балога надрізав сук, на котрому сидів...

Цікаво до цікаво 2019-07-22 / 20:19:41
Однозначно, що Токар набрав би набагато менше. Але мова йде про те, що за стільки років роботи на благо Закарпаття у Віктора Івановича результат міг бути набагато кращим. Очевидно, він має чимало помилок і недопрацювань.

Анця 2019-07-22 / 20:17:48
Получається, що нове обличчя в особі старого партійця різних партій Лаби, спасає Слугу народу ві позору по Закарпатті. Ко одобрих цих кандидатів пообласті, то є позор і некомпетентність або кось дав гроші за такі особи, щоб легко у них виграти. Ко командує обласним штабом, там треба і звідати

До цікаво 2019-07-22 / 20:09:58
Хотів би я видіти кілько той юнак Токар набрав би голосів, кіби ішов наприклад самовисуванцем, а не від команди Зе...

питання 2019-07-22 / 20:06:48
Чому всі бандіти і контрабандісти підтримують Токаря, а не Балогу ??? Ко знає? Наверноє за дякую

не москаль 2019-07-22 / 20:05:59
коли Порох давав на армію без реклами, ви сміялися - а скільки вкрав? Зелена Велика жаба засіла у тому місці де мав бути мозок, і витіснити її звідти у шлунок зможе ,хіба що, тривале голодування

Цікаво Круку 2019-07-22 / 19:54:57
Імпонує ваш підхід до дискусії. Абсолютно погоджуюся з вашими останніми тезами. Коли люди тріумфально приходять до влади на обіцянках, то так тріумфально можуть програти, не виконуючи їх. А зарплату давно пора піднімати, бо така мінімалка- це прямий шлях до голодної смерті або корупції!

Цікаво Палінкашу 2019-07-22 / 19:33:47
Знаєте, коли кажуть, що депутат кудись дав свої гроші, це сумно, бо в таке мало віриться! Ніхто не каже, що Віктор Іванович нічого не робив! Але скажіть, скільки законопроектів підготував і яких? Це ж першочергова робота народного депутата. Зрештою, результат виборів засвідчив, що до Віктора Івановича у виборців багато запитань. До речі, доводилося чути від людей про його поведінку, яка дещо не вписується в етику нардепа. Але так, хто з нас святий?....

Палінкаш Іван 2019-07-22 / 19:11:04
Балога В.І. надає десятки тисяч робочих місць, за лобіювання Балог на Закарпатті побудовано 15 нових шкіл і 120 садочків газифіковано!!! Балога надав матеріальну допомогу на лікування і операції тисячам закарпатців!!! За свій рахунок оснастив лікарню новітнім обладнанням!!! Допомагає з видавництвом книжок і проведенням культурних фестивалів, для збереження традицій краю!!! Допомагає багатодітнім і малозабезпеченим всієї області!!! Допомагає в будівництві Церквам і музеям!!! А недостатки маємо всі, в тому числі і Балоги...

Степан Крук -Цікаво 2019-07-22 / 19:01:52
Я не був на роздоріжжі, я голосував за "Голос". Єдиним залізним аргументом для мене був список кандидатів із відомими, дуже фаховими та незапятнаними обличчями у різних галузях нашого буття. Чому не голосував за "слуг"? Бо там таких облич зовсім нема. "Слуги" повинні добре розуміти, що українці надали їм величезний аванс, величезний кредит довіри. І цей кредит потрібно буде народу повертати із відсотками. Популізмом люди вже ситі, потрібне реальне зростання доходів населення і головне - РОБОТА із достойною зарплатою. Вирішать ці проблеми - молодці! Якщо ні, то нехай цивілізовано підуть без революцій та волокіти...

Цікаво Круку 2019-07-22 / 18:41:19
Якщо без будь-якої наївності, то багато хто був на роздоріжжі: віддати голос за тих, хто роками багато обіцяє, так само багато не виконує (не означає, що не робить нічого) або за тих, які ще не були, але все-таки багато обіцяють! Люди просто хочуть змін і сподіваються, що вони будуть. Як станеться насправді, буде видно вже найближчим часом! Зрештою, від чергових позачергових виборів ніхто не застрахований!

Цікаво Круку 2019-07-22 / 18:34:46
Так, погоджуюся, що багато голосували проти Балоги, але то вже питання до кого??? Так, всі хочуть те саме майбутнє, а воно може бути при попередниках???За стільки часу при владі не було можливості нас переконати, що все буде ок?

Василь Юрійович до Степана Крука 2019-07-22 / 18:33:13
Що Павлов буде оскаржувати вирок суду то це позасумнівом, але цікаво, яка в нього була народна підтримка, бо амбіцій було багато.

Степан Крук -Цікаво 2019-07-22 / 18:24:11
Люди голосували не за того пацана, вони голосували проти Балоги. А ще вони голосували за своє світло-зелене майбутнє...

Степан Крук 2019-07-22 / 18:19:37
Павло Павлов буде обовязково оскаржувати... вирок суду за скоєне ним ДТП із смертним випадком. Але відсидіти таки доведеться...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая