Закарпаття онлайн  »  Новини

АТОвці та волонтери вимагають у керівника поліції Закарпаття покарати винних у затриманні ветеранів війни з Росією (ДОКУМЕНТ)

Ветерани АТО та волонтери звернулися із вимогою до керівника закарпатської поліції Романа Стефанишина з вимогою відновити законність на підконтрольній йому території та призначити службову перевірку на предмет відповідності займаній посаді причетних поліцейських.

18 липня 2019р.

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник, секретар обласної спілки "Ліга ветеранів АТО та бойових дій "Карпатська Земля" Віталій Грегор.

Йдеться про резонансний випадок затримання 16 липня в Ужгороді працівниками поліції із грубим порушенням законодавства очевидно невинних людей під приводом розшуку осіб, причетних до обстрілу автомобіля начальника закарпатського Управління захисту економіки Нацполіції А.Іванківа, яке відбулось в обласному центрі Закарпаття 11 липня.

Внаслідок очевидно непрофесійних дій правоохоронців було затримано на понад 3 години двох закарпатських ветеранів російсько-української війни, яких після розголосу в соціальних мережах волонтерами відпустили.

Дані АТОвці фізично не могли бути ні причетними, ні свідками даного обстрілу автомобіля, оскільки один з них був на офіційній роботі 11 липня починаючи з 8:30 (обстріл відбувся близько 9:00), а інший лише вночі 15 липня повернувся з-за кордону, де понад місяць був в Чехії.

Окрім того, за наявною інформацією, це не перші ветерани російсько-української війни, які були затримані для допитів у якості «свідка» в рамках даної справи щодо обстрілу авто. Основним критерієм, які називають правоохоронці є «володіння зброєю», зокрема і «участь в АТО». 

Тобто виходить в колі потенційних підозрюваних працівники поліції шукають не з числа, наприклад, звільнених правоохоронців, причетних до різних ганебних ситуацій і вигнанні із служби та які також «добре володіють зброєю», а патріоти і захисники нашої Батьківщини, акцентують ветерани АТО.

Ветеранська та волонтерська спільноти нашого краю вимагають від керівника обласної поліції Романа Стефанишина негайної службової перевірки підлеглих, а у випадку бездіяльності - ставитимуть перед керівництвом Нацполіції питання вже щодо його звільнення.

Теги: обстріл затримання Іванків Стефанишин

Залишити перший коментар на повній версії →