На посаду очільника Закарпатської ОДА Зеленський пропонує власника кондитерських Ігоря Бондаренка – ЗМІ

Президент подав в Кабмін кандидатури на посади голів обласних адміністрацій у п’яти областях.

На посаду очільника Закарпатської ОДА Зеленський пропонує власника кондитерських Ігоря Бондаренка – ЗМІ

Прізвища кандидатів надав УНН обізнаний співрозмовник.

Так, у Херсонській області посаду губернатора може обійняти колишній заступник міністра оборони Юрій Гусєв.

Гусєва пов’язують і з Валерієм Хорошковським, від партії якого “Команда Озимого покоління” Гусєв балотувався в Раду в 2002 році, і з Владиславом Каськівим, під керівництвом якого в 2011-2014 роках він працював у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект).

У Київській області Володимир Зеленський пропонує призначити Михайла Бно-Айріяна, який працює на посаді заступника директора з комунікацій та міжнародного співробітництва в компанії “Укренерго”. Він працював також у Міністерстві енергетики, а у 2016 році брав участь у конкурсі на посаду голови Житомирської ОДА.

Закарпатську область має очолити Ігор Бондаренко — бізнесмен Мукачева, власник кондитерських.

На посаду очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Президент запропонував Павла Кириленка - прокурор, працює у військовій прокуратурі.

Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію має очолити Віталій Комарницький, ректор Луганського державного університету внутрішніх справ

22 червня 2019р.

Теги: посада, очільник, Бондаренко

Коментарі

Юлія 2019-06-26 / 20:12:13
А шо, Порошенко не був підприємцем, успішним бізнесменом і господарником?

Люстратор 2019-06-24 / 12:51:06
Нормальна людина і хороші за нього відгуки, хай щастить.

совість 2019-06-24 / 01:05:49
відремонтуйте дороги, негідники

Вуву 2019-06-23 / 17:50:58
Я теж схиляюсь до того що нам і Закарпаттю в цілому зараз потрібен хороший бізнесмен - господарник а не політик.
Хто був той знає.
Зрівняйте як виглядає сусідній Франківськ і як Ужгород ... (При тому що нам постійно пишуть які величезні фінансові надходження які має область ).
Але дороги ... (Як по області так і по містах ... Парки сквери і многая ... виглядають жахливо).
А вже про контрабандні вирубки Мургою
нашого лісу ... Хочеться плакати.
Так от хай новий губернатор набере нову команду з наших небайдужих ... Які по справжньому вболівають за наш край людей ....
І почнуть по справжньому приводити до ладу і розбудовувати.
Як кажуть Бог в поміч.

Magyar-Hun 2019-06-23 / 16:50:57
Хто нам більше потрибен: політик або бізнесмен, або?

семен 2019-06-23 / 09:27:08
По-перше він не силовик по-друге людина організувала виробництво на високому рівні по-третє виробляє не палинку чи джінси а продукти харчування і відповідає за їх якість по -четверте робить солодощі зі смаком естетичні отже це освічена культурна людина це не маскаль зі своєю безкультурщиною яка принижувала гідність закапраття правдв на фото має хитроватий погляд і посмішку потрібно почекати незабаром стане зрозуміло хто є хто

Фенек 2019-06-22 / 20:49:26
Тим паче, що донедавна було якраз навпаки: кондитер Пітьо і клоун Маскаль))

??? 2019-06-22 / 20:42:20
Якщо президент - клоун, то чому губернатором не може бути кондитер?

Юрий 2019-06-22 / 20:10:12
Працiвники його фiрми оцiнюють його дуже позитивно i пiдкреслюють його людянiсть.

Степан Крук 2019-06-22 / 18:31:02
Та пак дайте му покуй! Солодкий наш губернатор!

Вуву 2019-06-22 / 17:20:52
От я знаю що є фірмові торти ... "Пражський" "Львівський" " Кийівський"
...
А чи є фірмовий торт "Закарпатський"
якщо ні то чому ?
Чи може бути це як наша візитівка ?

Вуву 2019-06-22 / 17:15:50
Чи буде краще .?
Після лисого болвана маскаля ???
Хочеться вірити в краще.
Тільки є один ризик. Так як він з мукачева ... То максимальну увагу і фін.підтримку буде лобіювати туди.
Що в кінцевому результаті постане питання про перенесення обласного центру.
Чого мені зовсім не хочеться.
Як знати . ? (може я помиляюсь).

Coffee brake 2019-06-22 / 16:36:59
У нас буде солодкий губернатор. Свої понеділкові наради буде супроводжувати кавою з чорничною тартою і еклерами. Ням!

Іван 2019-06-22 / 15:26:09
Нормальна кандидатура, успішний бізнесмен...

петя 2019-06-22 / 15:17:50
Блюковий по ходу человек.

Степан Крук 2019-06-22 / 13:44:50
Це катастрофа! Передбачаю підвищення рівня захворюваності на цукровий діабет у Закарпатті!

Genya 2019-06-22 / 13:31:24
Хороша кандидатура,Підприємець роками-він значить врівноважений, розумний.Не повьязангий із всякими "селюками",Блюками,Ратами ..із куштановиці,Завидова і др.швалью...

Валя 2019-06-22 / 12:37:43
Закараттю пошастить, якщо це правда

Файний 2019-06-22 / 12:34:57
О це буде Солодке Життя:)

Зільоний макарун 2019-06-22 / 12:19:52
А мером Ужгорода - Штефаня. Щоби була рівновага)

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки