Закарпаття онлайн  »  Новини

Через засмічення Тиси на Закарпатті угорці готові подати позов про відшкодування збитків

Уповноважений Уряду Угорщини з питань водного господарства Петер Ковач направив листа Уповноваженому Кабінету міністрів України з питань водного господарства на прикордонних водах Ірині Овчаренко з приводу ситуації зі сміттєзвалищем у м.Рахів, яке розташоване безпосередньо на березі р.Тиса.

12 квітня 2019р.  · 1 коментар(ів)

Угорська сторона просить вжити заходів для ліквідації даної ситуації ще до того, як сміття в результаті паводку потрапить у річку: «Якщо це трапиться, то відходи ймовірно зможуть бути вилучені тільки на території Угорщини, але за значні кошти, що підвищує можливість подання позову про відшкодування збитків».

Геннадій Москаль доручив Державній екологічній інспекції в Закарпатській області виїхати в Рахів і вжити найжорсткіших заходів реагування до посадовців міської ради, котрі вже багато років не можуть вирішити питання з місцем для розміщення побутових відходів, що може спричинити екологічну катастрофу для басейну Тиси.

Теги: сміття Тиса засмічення угорці позов

Коментарі

Уасся 13.04.2019 / 00:58:17
У нас типирь територіальні громади мавуть свій бюджет, то най із нього і платять компенсацію. Ко миче сміття у ріку, тот най і платить! Держава туй до чого?
Залишити коментар на повній версії →