Закарпаття онлайн  »  Новини

Американський доктор з українським корінням читала в УжНУ лекції з акупунктури та східної медицини (ФОТО)

У рамках програми академічних обмінів імені Фулбрайта, яка посідає одне з чільних місць у системі міжнародної освіти, до Ужгородського національного університету зі США завітала доктор, спеціаліст акупунктури і східної медицини Сесілія Хільдербранд.

29 березня 2019р.  · 2 коментар(ів)

Під час перебування в УжНУ вона читала лекції, проводила воркшопи для студентів, інтернів та лікарів, відвідала факультети післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, міжнародних економічних відносин, медичний, медичний №2, юридичний факультети.

УжНУ став першим університетом в Україні, який прийняв у себе спеціаліста акупунктури в рамках програми імені Фулбрайта —  програми наукових обмінів Сполучених Штатів Америки, що спонсорується Державним департаментом. Метою візиту американської науковиці, за її словами, було навчити студентів проводити акупунктуру вуха для лікування фізичної і ментальної травми. У першу чергу це може стосуватися солдатів, які зазнали стресового розладу, стресу в сім’ї, спричиненого переживаннями через смерть чи хворобу близької людини, або ж будь-кого, хто зазнав іншого сильного стресу. В США методика акупунктури є досить популярною.

Теги: лекції медицина акупунктура

Коментарі

Фік 30.03.2019 / 10:01:56
На якій мові читала? Вона не з корінням, а на ногах.
Лікар 29.03.2019 / 21:52:56
Для чого це студентам? В Україні лікар може лікувати іголками після курсів з рефлексотерапії або акупунктури!
Залишити коментар на повній версії →