Закарпаття онлайн  »  Новини

На Воловеччині горів цех для виробництва паливних брикетів (ФОТО)

17 березня о 06:44 до Служби порятунку "101" повідомили про пожежу в приміщенні приватного цеху для виробництва паливних брикетів, що на вул. Верховинській у с. Нижні Ворота Воловецького району.

18 березня 2019р.

За вказаною адресою було направлено чергові відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт  Воловець та державного пожежно-рятувального поста с. Нижні Ворота. З’ясувалося, що осередком загорання став дах даної будівлі.

Пожежу площею 40 кв. м  локалізували о 07:43, а о 08:01 повністю ліквідували. Завдяки професійним та злагодженим діям бійців ДСНС, вдалося врятувати від знищення вогнем приміщення цеху. Усього на пожежі працювало 11 чоловік особового складу та три одиниці пожежно-рятувальної техніки.

На події ніхто з людей не постраждав. Причина та збитки від пожежі встановлюються компетентними службами, повідомляють в У ДСНС України у Закарпатській області.

 

 

 

Теги: брикети пожежа

Залишити перший коментар на повній версії →