Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті затримали двох турків, які крадькома намагалися перетнути кордон, оминувши паспортного (ФОТО)

Порушників, які намагалися уникнути паспортного контролю, затримали сьогодні вранці прикордонники Мукачівського загону.

06 березня 2019р.

У пункті пропуску «Лужанка», прикордонний наряд помітив двох чоловіків, які крадькома намагались обійти кабіну паспортного, не надавши жодних документів для перевірки.

Правоохоронці одразу затримали порушників, ними виявилися громадяни Туреччини 26 та 30 років. В подальшому стало відомо, що іноземці мали при собі паспортні документи, а от необхідних віз для відвідування Угорщини у них не було, тому і вирішили непомітно перетнути кордон.

Тепер на іноземців чекає відповідальність, передбачена ч.2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону», повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

 

Теги: турки кордон паспортний

Залишити перший коментар на повній версії →