Ужгородський депутат Волошин обікрав інвесторів на понад 100 млн грн – активіст (ВІДЕО)

За два роки депутат Ужгородської міської ради Іван Волошин розбагатів на 100 млн грн. Про це повідомив громадський активіст Євген Рахімов у Фейсбуку

Ужгородський депутат Волошин обікрав інвесторів на понад 100 млн грн – активіст (ВІДЕО)

"За 2017- 2018 рік Волошин розбагатів на 100 млн грн, приблизно. Придбав захмарну кількість квартир, нерухомості, цінних паперів, при тому, що не заробив і сотої долі цих коштів. Ми маємо різницю 100 млн і 1 млн зароблених коштів згідно з декларацією", - розповів він.

І.Волошин є так званим "розпорядником" коштів місцевих інвесторів, які вкладалися у реконструкцію об'єктів нерухомості в Ужгороді. Йдеться, зокрема, про такі об'єкти як "Корона", "Червона ружа", "Україна", "Унгварський", - уточнив Рахімов.

"Роль Івана Волошина в цій всій комбінації - це розпоряджання коштами в інтересах інвестора, це не його гроші. Якщо ви думаєте, що все що в нього є - це ним зароблено, ви помиляєтесь. Це - вкрадено. Рейдерським шляхом, обманом, крадіжками прямими. 

Кошти, які виділялись на будівництво об'єктів, в тому числі "Корони", були вкрадені. Тому будівництво і не завершено. І на жаль не відомо коли "Корона", "Україна" будуть добудовані. Ми будемо спостерігати ці руїни ще рік, два, три, поки триватимуть судові тяганини. А людина (Волошин, - ред.) просто взяла, вкрала і виїхала до Майямі. Я думаю для того, щоб перечекати якийсь момент", - зазначив Є.Рахімов.

Нагадаємо, поліція Закарпатської області розслідує кримінальне провадження за фактами шахрайства під час реконструкції історичного комплексу  "Корона" в м. Ужгород.

В рамках справи на об’єкт незавершеного будівництва днями судом було накладено арешт.

Правоохоронці підозрюють І.Волошина у присвоєнні значних сум інвестицій третіх осіб, за які мали б реконструювати пам’ятку архітектури у центрі міста. Більше того ужгородський депутат, навіть, спробував відчужити будівлю шляхом обтяження «Корони» за договором іпотеки

"На Волошина відкрито близько 15 кримінальних проваджень, із них 10 відкрито за нашими заявами. Це депутат, який рейдернув в центрі міста (Ужгород, - ред.) декілька будівель, який фальсифікував кримінальні справи, який тоді перебував при владі", - каже правник Олександр Пересоляк.

Зазначимо, що одне із кримінальних проваджень, про яке говорить Пересоляк, було відрите у травні 2016 року. Тоді на території пам'ятки архітектури місцевого значення "Корона" Волошин вчинив резонансні хуліганські дії, внаслідок яких постраждали депутат Ужгородської міської ради Роман Богуславський та помічник депутата, громадський активіст Євген Рахімов. Одна особа отримала вогнепальні поранення, а іншій було заподіяно умисних тілесних ушкоджень. Втім, з того часу місцеві правоохоронці не провели жодних слідчих дій в ході розслідування справи. 

"З дивних причин поліція і прокуратура не реагує на наші заяви. Заступник обласного прокурора Шимон ( перший заступник прокурора Закарпатської області Іван Шимон, - ред.) мені говорить - ви знаєте, які в нього юристи? Ми вживали різні заходи, щоб в Ужгороді побачили, що є така особа, яка чинить кримінальні правопорушення, ми піддавали себе ризикам, але наші правоохоронні органи, навіть тепер це обласний прокурор Гаврилюк і його заступник Олександр Василенко, який, до речі, брав участь у деяких рейдерських схемах за участю Івана Волошина, і Стефанишин, і місцевий прокурор Кириленко - всі були, як кажуть в темі, і їли з одного корита, бо так було зручно", - розповів О.Пересоляк.

Активісти також озвучили прізвища членів ОЗУ ужгородського депутата Волошина. У ньому фігурує чинний очільник відділу забезпечення представництва в суді прокуратури Закарпатської області Андрій Малинич та його дружина, нотаріус Наталія Малинич, яка оформляла усі сумнівні оборудки Івана Волошина з нерухомістю.

У грудні 2018 року справи, у яких фігурує Волошин, були передані до Головного слідчого управління НПУ, додав правозахисник. Це дає надію, що ужгородський депутат понесе відповідальність за вчинені дії, вважає він.

Нагадаємо, що персоною І.Волошина зацікавилися у НАЗК. Агентство призначило позапланову перевірку декларацій депутата за підозрою у незаконному збагаченні.

Зокрема, лише у 2017 році він придбав близько 30 квартир і низку комерційної нерухомості за цінами, що у десятки разів нижче ринкових.

При цьому, ще у 2015 році, Волошин не мав ніяких статків та грошових активів. Його річний дохід складав всього на всього 66 тис. грн.

Уточнимо, що наразі ужгородський депутат перебуває у США, де проживає його родина. Чи повернеться він в Україну у світлі низки кримінальних проваджень та перевірок НАЗК, поки не відомо. 

08 січня 2019р.

Теги: Іван Волошин, крадіжка, інвестори, Корона

Коментарі

Коля 2019-01-30 / 22:19:56
а ,що в Онокывцях э мафыя?

Обана до ЛОХОТРОНА 2019-01-10 / 11:33:47
Оноковська мафія тоже оттуда, од Катеренчука?

ЛОХОТРОН 2019-01-10 / 11:30:49
ЦЕ ВСЕ Г...НИ з партii Катеренчука - европейська б...дь партия!

вася 2019-01-10 / 11:22:12
"Жорік" - Шевчук Григорій, тоже депутат, власник служби "Експрес-таксі"

Свiй 2019-01-10 / 10:57:06
Який нахер Жорик?

Обана 2019-01-09 / 22:24:08
волошин крав разом з жоріком який в свою очєрєдь має связі з оноковською мафією, може і їх провірить нада?

Вуйко 2019-01-09 / 20:24:15
Директор архiва лiчиться в Кардiоцентрi на шахтi! Там лiкарi дуже сердечнi! Потiм буде реабiлiтацiя в Карпатах! Отак вони роблять!

ого 2019-01-09 / 19:30:44
Мабуть Вані довідку для отримання угорського паспорту видавав директор Закарпатського обласного архіву,якому оголошено підозру..інакше який він мадяр?

вірник 2019-01-09 / 16:21:19
Вуву, 100 000 000 грн - це не 3,5$, а 3,5 млн$

По-друге, Волошин виїхав в США по мадярському паспорту, що йому якдепутату заборонено українським законодавством

Вуву до вароше 2019-01-09 / 16:17:26
Цілком слушне питання.
Адже волошин не за один раз умикнув всі гроші.
Коли вкрав раз - два ... Чого бровдій не робив заяви через ЗМІ ... Що його обкрадають.
Що бідний .
На це в нього грошей не було ... А на "такі грабіжницькі проекти" і СУМНІВНІ ГРОШІ ЗНАЙШЛИСЬ І ІНВЕСТОРИ (можливо) КРИМІНАЛЬНИКИ ... ЗЛОДІЙІ І БАРИГИ.
А Ті які повинні з цим злом боротись ... Навіть палець об палець не вдарили. Але зарплату (яка нараховується з бюджету крайіни ... Тбт. Платників податків) ... отримували вчасно і регулярно.

Вуву до ск. 2019-01-09 / 16:07:14
То яке відношення рата має до ... Вкрадених волошином грошей ???

Степан Крук -pfr 2019-01-09 / 09:17:27
Хочу, щоб Ви зрозуміли: всі перечислені Вами персонажі є прикормишами Ратушняка. Стару команду команду Рата здав з потрохами, найвідданіші йому люди або вже вмерли, або відійшли від справ. Зверніть увагу, як ратушняківська "Трибуна" піарить данацків, ступачків, павлових та пересоляків, як їх захищає. Подивіться, як Рата паплюжить "Карпатську Січ", котра натрипала морди цим псевдоактивістам. Рата ще сподівається на певні політичні девіденди, збирає до купи нову команду... із відморозків.

Вуву 2019-01-09 / 09:17:12
Дивує в цій ситуаційі от що.
Як "простим" людям важко вийіхати на пмж в канаду чи сша ... Навіть щоб отримати просто візу.
Скільки всяких можливих і "неможливих" перепон .
А в цих ... ВСЕ ... без проблем.

ЧИ НЕ ЗА ГРОШІ ВОНИ КОГО ПІДКУПИЛИ В АМБАСАДІ США ... Шоб так легко ... вжииик і втйіхати.
Це так само як і по сьогодні нема ніяких офіційних пояснень від вел. британійі ... На якій підставі насірову були видали громадянство з паспортом .
Попри гучні заяви щодо боротьби з брудними і краденими грошима .
Відкривають візи ... надають паспорти і прихисток цим самим злодіям і баригам.
Історію з лазоренком памятаєте ...
Де ті накрадені мільйони в нашого народу ???

Вуву 2019-01-09 / 09:02:35
Ну 100.000.000 млн.гр.... Це звучить аж страшно .
А якщо по перерахунку то всього приб. 3.5 $. Досить "скромно".
Ps.
Якщо в бровдія так вкрали стільки грошей ... То значить що він що ... Дурак !?.
А якщо ні ... То чого тоді в нього ці гроші вкрали ???
Чи може тут теж був "междусобой - договорняк" ?

pfr 2019-01-09 / 08:59:38
Пересоляк непоганий сам по собі чувак, культурний, освічений, розумний і сміливий, але компанія істерички ступак, придурошного павлова і сєпара данацка його компрометує. Дивна компанія.

Земляк 2019-01-09 / 08:38:21
У Березному буде скоро порядок! Файта та Копча уже на подходе!

ЛОХОТРОН 2019-01-09 / 08:36:28
Привiт Катеренчуку та Европейськiй партii!!!

Степан Крук 2019-01-09 / 07:12:05
Щось мені підказує, що у Волошина може трапитися гостра серцево-судинна недостатність із летальним фінішем. Або ще якийсь прикрий нещастний випадок - в місті крани будівельні падають і цегла періодично також.

Саша Василенко 2019-01-09 / 07:04:23
Нічого особистого, просто бізнес

зина 2019-01-08 / 23:26:14
А коли поліція розгромить банду в Березному яку очолює іван каменца ? Коли вже заарештують тих биків і посадать ? Нелегалів переправляют по 50 чоловік у місяці.

НОВИНИ: Кримінал

22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети