Угорщина діє так, наче Закарпаття – її територія

Про таке в коментарі заявив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар.

Угорщина діє так, наче Закарпаття – її територія

Угорщина почала діяти так, немов Закарпаття - її територія, заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

У коментарі DT.UA Боднар наголосив, що мова йде не тільки про видачу паспортів або запровадження посади "урядового вповноваженого, відповідального за розвиток Закарпатської області".

"Якщо Україна не реагуватиме на такі дії Будапешта, то ця безкарність призведе до непередбачуваних наслідків. Наша мета - показати, що на регіон поширюється український суверенітет, який ми захищатимемо", - наголосив заступник міністра.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, нещодавно між Будапештом та Києвом розгорівся "паспортний скандал". Причиною стало приховане відео із угорського консульства у Берегові, на якому громадянам України надавали угорське громадянство та закликали приховувати цей факт від української влади.

У четвер МЗС України повідомило посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня, що одного з консулів Угорщини у Берегові оголошено персоною нон грата. У відповідь на це рішення Будапешт висилає першого секретаря українського посольства в Угорщині.

06 жовтня 2018р.

Теги: територія, Угорщина

Коментарі

пенсіонер 2018-10-08 / 16:52:06
Та йди на х..
мадяре. Может подумати, що мадяри Закарпаття підняли та профінансували. Кидаєте копійки своїм одноплеменникамериканськам, щоби голосували за фашиста Орбана.

Magyar 2018-10-08 / 12:23:47
to Magyar 2018-10-07 / 04:15:57: Ллікарні, школи, дітсадки, будинки культури, бібліотеки тд. за кошти приватних інвесторів?!

ужгородець 2018-10-07 / 13:30:36
Все вірно тепер на Київ будуть вішати усі гріхи. А де вам Народні, обласні, районні та сільські депутати? Що краде лиш Київ, на місцевому рівні усі святоші? Де ОДА, РДА, всякого ради? Тепер величезні кошти залишаються на місцях, і крадуть усі кому не лінь.
А кацапську тему будуть роздувати, Україні не потрібне, Україна винна. Не получиться панство в Закарпатті лугандон влаштувати. Тому думайте твердо.

патріот 2018-10-07 / 13:22:59
Ага, московсько-будапештська агентура вже розганяє тезу "Київ не чує Закарпаття", "Україні Закарпаття не потрібне", як свого часу робила це на Донбасі.
От тільки ми з того часу стали розумніші і на такі гібридні движі вже не реагуємо.

Заробітчанин 2018-10-07 / 12:57:21
Ну якщо Україні Закарпаття не потрібне, то "сусіди" будуть діяти рішуче. Це тільки питання часу.

І знову без влади 2018-10-07 / 12:36:48
Ти дядьку при свому розумі ? Я всього навсьго КОНСТАТУЮ ФАКТ !
Факт з підтекстом ! Я не винен що до тебе не дійшло ...
Дядькам з Києва давно треба системно розвивати інфраструктуру на Закарпатті , тоді і в голову не будуть приходити такі дурниці як цьому пану Боднару ....

ВУВУ 2018-10-07 / 12:22:44
Прозвітує то ще мягко сказано .
Вона перше що зробить ... фальшиві документи щоб під ремонт зроблений кимось ... Бабло витрусти собі в кармани. Оооо. Це вони люблять іше як люблять. І тільки так.

не вииноградівець 2018-10-07 / 12:13:42
Для знову без влади.
Так чого тут пишеш про дорогу? Хочеш щоб тебе пожаліли? Так не дочекашся, бо всюди така картина,і всім плювати на тебе.
Не хочеш требувати від влади, будуй за свої кошти, а потім влада ще й візьме цю дорогу на баланс та прозвітує про свої, а не твої подвиги.
Так, що дурак ти сам.

Микола 2018-10-07 / 10:53:04
А Українська влада веде себе так наче Закарпаття не її теріторія......

І знову без влади 2018-10-07 / 10:39:10
до невиноградівець : дядя ти дурак ? Ти думаєш ,шо люди уже ни ходили до влади ? Та цю дорогу уже рік як періодично люди перекривають на різних участках... Це люди мають цікавитися де та й скільки у прокуроа хат ??? А не державні правоохоронні органи , не ? Де ви беретеся такі упороті ?

не вииноградівець 2018-10-07 / 10:09:55
Ну і що? А ви що хотіли, щоб вам відремонтували великокопанці або фанчиківці?
Так гроші тепер у громад, хочете ремонтуйте, хочете пропийте.
Або йдіть до влади та путайте, а не пишіть дурне в ФБ.
А не цікавить вас за які гроші прокурор ваш Жилкін уже другу хату будує? Він теж влада

І знову без влади 2018-10-07 / 09:17:52
мешканці Виноградова самостійно ремонтують вулицю Персикову.Це виїздна автодорога Виноградів -Теково -Неветленфолу , що веде до кордону з ЄС , де знаходиться пропускний пункт "Дяково "

пенсіонер 2018-10-07 / 06:51:56
Мадяри ведуть себе так, на скільки дозволяє українська влада.
А держслужбовець правий, губернатором треба призначити закарпатця, котрий буде уболівати за наш край та державу.

to Magyar 2018-10-07 / 04:15:57


За державні кошти будували при совку. А тепер будують за кошти приватних інвесторів


Українець 2018-10-07 / 01:12:13
Давно пора українській владі реагувати більш жорстко на провокації Угорщини.

Andron 2018-10-06 / 22:56:42
І щи єден розумак узвався.

Magyar 2018-10-06 / 22:46:33
Дайте перелик обьєкьтив, котри були побудовані за державні кошти в нашій області за останнв 27 років.

Вуву 2018-10-06 / 22:42:49
По факту ... Держслужбовцям краще знати :-P

Держслужбовець 2018-10-06 / 20:08:39
Весь світ видить що керівник Закарпаття м"ягко кажучи не тяне. Ніякої стратегії розвитку не розуміє, все йде як по накату. Фестивалі, інтриги, п"янки. Якщо наш президент сліпий і цього не бачить, так мадяри й призначили свого фивника. Тут жодної політики - спасають своїх людей, а ми українці мусимо цей бардель терпіти. А якщо хтось противиться - агент Путіна. Тихо, ша!

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"