Закарпаття онлайн  »  Новини

Ужгородський нацуніверситет підписав угоду про співпрацю щодо відкриття спільної магістерської програми з вишем Словаччини (ФОТО)

Навчальна програма має стандартну тривалість навчання – 1,5 року, включаючи практичні тренінги.

27 вересня 2018р.  · 3 коментар(ів)

У середу, 26 вересня, у залі засідань Вченої Ради УжНУ відбулась зустріч проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля та декана факультету інформаційних технологій Ігоря Повхана з партнерами зі Словаччини: першим віце-президентом Словацької асоціації інформаційних технологій, першим віце-президентом Національної спілки роботодавців (NUE) Маріо Леловскі, проректором з міжнародних зв’язків Школи економіки та менеджменту в публічному адмініструванні в Братиславі, завідувачем кафедри управління інформатикою, директором фінансів цієї ж Школи Любішем Цібаком, представником ІТ-роботодавців Словацької республіки  Станіславом Філіпом та представником Генарального консульства Словацької Республіки в Ужгороді.

Представники Ужгородського національного університету та Словацької республіки обговорити деталі відкриття спільної магістерської програми «Інженерія програмного забезпечення та бізнес-аналіз» між ДВНЗ «УжНУ» та Школою економіки та менеджменту в публічному адміністрування в Братиславі. Навчальна програма має стандартну тривалість навчання – 1,5 року, включаючи практичні тренінги. Перші два семестри навчання здійснюються на факультеті інформаційних технологій УжНУ (українською мовою), а третій семестр навчання буде проходити в Братиславі (словацькою мовою).

Теги: програма УжНУ Словаччина

Коментарі

сорри 27.09.2018 / 21:39:22
Нє, ну липові дипломи так званого Східноєвропейського університету Ващука з Шандоором - це афера серйозна, не рівня цього.
Тютка з Лопухова 27.09.2018 / 18:14:03
Но най буде, добре.
Колега 27.09.2018 / 11:28:46
ОФIГЕННА справа!!! I невiдкладна!!!!!
Залишити коментар на повній версії →