Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті повернуто в державну власність майже 5,6 га лісових земельних ділянок вартістю понад 6 млн грн

Апеляційним судом Закарпатської області ухвалено ряд рішень у справах за позовами прокуратури Закарпатської області щодо повернення у розпорядження держави земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею майже 5,6 га вартістю понад 6 млн грн, розміщених неподалік курорту Косино.

24 вересня 2018р.

Наразі судами вже задоволено 11 позовів, пред’явлених в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Берегівської районної державної адміністрації про витребування з чужого незаконного володіння земель лісогосподарського призначення. Судові рішення у цих справах вже набрали законної сили.

На сьогодні реально виконано 5 таких судових рішень та державі в особі Кабінету Міністрів України повернуто понад 3 га лісових земель, інші судові рішення перебувають на виконанні, повыдомляж прес-служба прокуратури Закарпатської  області

Теги: влаінсть ділянки повернення

Залишити перший коментар на повній версії →