Угорщина займається превентивним актом агресії проти українських територій – доктор історичних наук (ВІДЕО)

Угорщина вже давно втручається своєю політикою у внутрішні справи України. І те, що в Будапешті зараз хочуть створити посаду уповноваженого міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області, лише підтверджує рішучі дії сусідів.

Угорщина займається превентивним актом агресії проти українських територій – доктор історичних наук (ВІДЕО)

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив доктор історичних наук та громадсько-політичний діяч Павло Гай-Нижник.

«Цілком очевидно, що ноти протесту з українського боку щодо Угорщини недостатньо. Адже складається таке враження, що вона була заявлена лише для того, «аби було». Угорщина вже давно втручається у внутрішні справи України своєю політикою. Зокрема, оголосивши і про створення посади, яка б відповідала за Закарпатський регіон. Це можна розцінювати, як підготовку до певних дій», – сказав Гай-Нижник.

За його словами, фактично, зараз відбувається не втручання у внутрішні справи України, а превентивний акт агресії проти української території.

«Виглядає на те, що готується міністерство окупаційних територій в Угорщині. Хоча справами своїх громадян будь-яка країна опікується через консульство. Адже це є їхнім безпосереднім завданням», – зазначив він.

Тому, на його думку, український уряд повинен був застосувати більш адекватні дії, зокрема, і на міжнародній арені.

«Передусім варто нагадати про угоди і договори, які стосуються непорушності кордонів після Другої світової війни. Адже зараз Угорщина, практично, виступає з актом агресії. І хоч наші урядовці люблять згадувати слово гібридна війна, але, вочевидь, вони не до кінця розуміють і не зробили висновки з попередніх років, зокрема щодо Криму та, так званого, російськомовного населення, і щодо можливих наслідків», – наголосив Гай-Нижник.

Він пригадав, як під час югославської війни анексували території інших держав.

«Історія нас вчить, що наслідки можуть бути такі, як в Косово, де під час війни за допомогою сусідньої держави – Албанії – було практично відторгнуто цілу історичну територію, яка належала Сербії. І це все було замасковано під права людини і національних меншин», – вважає він.

Ба більше. Він розповів, що вже майже 40 років відоме таке поняття як м’яка сила. І саме цю, дуже впливову м’яку силу застосовували угорці, росіяни, поляки і румуни.

«Американський Держдеп взяв поняття м’якої сили на озброєння ще при президенті Рейгані.  Адже це допомагає створити в певному регіоні регіональну ідентичність закордонної держави, що нівелює загальнонаціональну або загально державну ідентичність іншої країни. Таким чином ми втрачаємо спочатку гуманітарний контроль над цією територією, потім людський контроль і, фактично, номінально вона може належати нам, а фактично – ні. І за певних сприятливих умов міжнародної ситуації або внутрішньо української, ця територія може бути відторгнута від України на засадах демократичних нюансів», – додав Гай-Нижник.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 31 липня у МЗС України викликано тимчасового повіреного у справах Угорщини в Україні Ласло Папа. Угорському дипломату було висловлено рішучий протест у зв’язку з низкою недружніх кроків офіційного Будапешта щодо України та наголошено на необхідності припинення дій, які негативно впливають на двосторонні відносини. Крім того, в МЗС заявили, що Україна готова заборонити в'їзд уповноваженому Будапешта по Закарпаттю.

03 серпня 2018р.

Теги: території, агресія, Угорщина

Коментарі

Вуву 2018-08-07 / 23:33:29
За сестру сенцова яка по прізвищу каплан ... Мало кому що відомо (і мені ) ... Але каплан може бути прізвище йійі чоловіка .
А от сенцов ... Це людина з клепками в голові (на відміну від савченко) ...
І як показує досвід і практика ... Історія любить повторюватись.
Якби пуцькін хотів ... Він би сенцова вже давно випустив ... Але ... Якщо ще тримає ... То значить "викине" на передодні гарячих президентських перегонів ... Щоб зробити ситуацію максимально напруюеною (а може і непередбачуваною).
Бо викривальних справ і поливанням бруду серед кандидатів буде багато ...
В той час як в сенцова "все чисто" ...
Ніякого компромату .
А головне помститися потрошенку ... Кращойі нагоди і бути не може.

Іван 2018-08-07 / 18:07:07
Пишуть і про Балуха.
Можливо їх двох обміняють.

??? 2018-08-07 / 16:44:30
Прізвище сестри Сєнцова Натальї Каплан нікому нічого не говорить?
Ось тому такий ґвалт і рейвах. Тоді як про інших, справжніх політв'язнів Путіна, українців, мовчать. Чому "міжнародна спільнота" не пише стурбованих листів на захист справжнього українського патріота з Криму Балуха?

Іван 2018-08-07 / 10:50:50
Знову перескочив
на іншу тему.

Wv T4 2018-08-07 / 08:49:51
До Івана
Де на закарпатті робочі міста ?
Хотять оподаткувати заробитчан ...
Ха.уя ???
Якщо б не заробитчани тоді була б проблема .....
На кордонах стоїть Поліція з порушенням закону
Про який закон та про яку справедливість говорити

Іван 2018-08-07 / 08:05:08
Якщо Сенцова і випустять,
то він матиме великі проблеми із здоров"ям.
Крім того в українців є
негативний досвід Надії Савченко.

Вуву 2018-08-06 / 23:50:28
За кого голосувати ???
"Викидаю першу козирну карту"
Десь в кінці вересня на початку жовтня "федараст пуцькін" випустить сенцова.
Щоб заплутати ці виборчі перегони ... Як і потрошенку так і пінчуку (який готує вакарчука) ... Бо якщо сенцов виставить свою кандидатуру на президента ... Підтримка в нього буде велика ... Він зможе без всякого піару легко відтягнути значну частину виборців ... Хочаб тому що він не був політично заангажованим і не замішаний ні в які політичні і корупційні скандали. Це є "нова людина" яку прагне украйінський електорат.
І пуцін точно скористається такою нагодою щоб "сплутати карпти" тим хто має багато бабла і адмінресурсу ... Але водночас має велике відторгнення в украйінському суспільстві.
Що від цього матиме пуцькін ... Елементарно ... НОВА ЛЮДИНА - НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ ... (це якщо сенцов стане президентом ... Що можливо буде вигідним і самим сша).

Іван до Шоні 2018-08-06 / 15:15:45
Я вже відповідав
на це питання раніше.
На мадяри ходив
і на словаки ходив,
на чехи ходив,
на югослави ходив,
на казахи ходив,
на маскалі ходив,
на чуваші ходив,
на мордву ходив,
на галичани ходив
і т.д.

Але що тобі до того

Іван до Шоні 2018-08-06 / 15:14:30
Я вже відповідав
на це питання раніше.
На мадяри ходив
і на словаки ходив,
на чехи ходив,
на югослави ходив,
на казахи ходив,
на маскалі ходив,
на чуваші ходив,
на мордву ходив,
на галичани ходив
і т.д.

Але що тобі до того?

Іван до Wv T4 2018-08-06 / 09:45:57
Маєш угорський паспорт?

Іван 2018-08-06 / 09:35:02
1.Голосуй за проросійських
Рабіновича або бабу Йолю.
Так тобі буде спокійніше.
2.У мадяр ніхто не просить допомогу, вони
самі нав"язують під приводом допомоги мадярам.
Маскаль міг би ввічливо відмовитись ві навязливої допомоги.
3.З мовним законом нікого не отруїли,
ще він досить лояльний. В інших країнах
ЄС мовіні закони жорсткіші. Наприклад в Латвії
4.Логіка у тебе якась говниста-у воді мадярський хлор-українці не пийте воду. Я тобі можу придумати протилежні приклади.

ужгородка 2018-08-06 / 07:51:43
Так ніхто й не просить. Лише Москаль

Wv T4 2018-08-06 / 07:45:22
Тоді не треба просити від мадар допомогу ...
Ніяку ...

Wv T4 2018-08-06 / 07:43:21
До Івана
За кого голосувати на виборах ???
Підскажить ...
З мовним законом отруїли закарпатців
А придумали не мадяри
До закону все було ОК
Так що ...

Вуву 2018-08-06 / 00:33:52
Хочеться бачити конкретні рішення і дійі ... З боку украйінського керівництва ... А не пустопорожні заяви.

Шоні 2018-08-05 / 22:54:55
Іване, ти ко по національності? На мадяри ходив?

кіса 2018-08-05 / 17:02:55


до олега

Молодець

Теж в бан. Досить тут антиукраїнства. Спочиньте. Адмін


Аксакал 2018-08-05 / 16:33:04
Орбану не під
силу розвалити Україну.

Іван 2018-08-05 / 16:30:57
Олег хоче мати тут Косово,
або Донбас,або Крим.
Орбануті першими , як кажуть на Закарпатті, "ЗДРИСНУТЬ"
зі своїми паспортами угорця (унгаріше бетяр).

Олег 2018-08-05 / 15:20:22


До пітріотів...Правильно робить Орбан блокувати вас треба доки не розпадитеся а потім повернути Закарпаття до Європи.

За таке - в бан. Тут - територія України. Адмін


НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14