Закарпаття онлайн  »  Новини

Дорогу "Виноградів – Теково – Неветленфолу" ремонтуватиме "шевченківська" фірма Коломойського (ДОКУМЕНТИ)

У понеділок, 11 червня, о 16.20 завершився аукціон щодо ремонту дороги обласного значення «Виноградово – Теково – Неветленфолу» у Виноградівському районі.

11 червня 2018р.  · 3 коментар(ів)

Участь у торгах взяли п’ять дорожніх фірм: ТОВ «ДП» «АЛЬКОР», Дочірнє підприємство «Закарпатський облавтодор», ТОВ «ПБС», ТзОВ «Лігаспецбуд» та ТзОВ «МЕГО ЛТД».

За результатами аукціону переможцем стало ТОВ «ПБС», про що свідчить виписка з системи ProZorro.

У процесі торгів вартість робіт із початкових 51,1 мільйонів гривень знизилася до 44,9 мільйонів гривень.

«Виноградово – Теково – Неветленфолу» – це та сама дорога, яку блокували активісти з Виноградівщини, повідомили в Закарпатській ОДА.

Фірму «ПБС» контролює нардеп Олександр Шевченко, який обрався від «Блоку Петра Порошенка», а потім вийшов із фракції. Раніше він керував курортом «Буковель», який належить Геннадію Боголюбову та Ігорю Коломойському.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль лобіює спорудження на Закарпатті нового проекту олігарха Ігоря Коломойського - мега-курорту "Свидовець".

Теги: ремонт дорога блокування

Коментарі

Михайло 11.06.2018 / 23:55:20
Ну по крайній мірі краще роблять як облавтодор
7861 11.06.2018 / 21:41:09
За кошти платників податків.
https://politeka.net/ua/news/634116-skandalnij-vlasnik-bukovelya-oleksandr-shevchenko-tihtsem-pidkupovuvav-vibortsiv/
Степан Крук 11.06.2018 / 21:06:27
Гарантію фірма дає на 10 років!!!
Залишити коментар на повній версії →