Закарпаття онлайн  »  Новини

В автоаварії на Великоберезнянщини загинула матір, двоє її дітей та ще один пасажир – на дообстеженні (ФОТО)

Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, у результаті якої загинула мешканка Великого Березного, а її діти та ще один пасажир опинилися на лікарняних ліжках.

05 грудня 2017р.  · 1 коментар(ів)

Вчора, 4 грудня, близько 14:00 на відрізку дороги у селі Мирча Великоберезнянського району трапилася аварія. 40-річна мешканка селища Великий Березний, рухаючись на власному авто «Peugeot-406», при в‘їзді у село Мирча, не впоралася з керуванням, з‘їхала у кювет та допустила зіткнення з деревом.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, в результаті аварії водій загинула на місці. У авто крім неї перебували також її діти – 19-річний хлопець і 12-річна дівчинка - та ще один 19-річний пасажир. Вони отримали травми різного ступеню важкості і були госпіталізовані до районної лікарні. Сьогодні їх направили на додаткове обстеження до обласної лікарні.

За фактом аварії поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого). Автомобіль доставили на арештмайданчик Великоберезнянського відділення поліції. У справі триває досудове слідство, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Теги: матір. автоаварія діти. пасажир

Коментарі

Міша 05.12.2017 / 12:13:29

Яка причина колеса ху***ові пежо дорогиса держит
Залишити коментар на повній версії →