Гравці ФК "Минай" здобули перемогу у матчі з ФК “Малинськ”

Напередодні гри у тренера минайців додалось головного болю, так як через дискваліфікацію пропускали гру Корнутяк та Ковач, а тут ще два гравці основи дістали ушкодження – Вагін та Смокоровський. Тож Микола Гібалюк змушений був вдаватися до перестановок на полі, та тактика була незмінною.

У першій десятихвилинці господарі завдали два небезпечні удари, постарався Микуляк. Спочатку з 28 метрів, але мимо воріт. Наступного разу йому асистував Кополовець та і цього разу з 10 метрів м’яч пішов повз рамку. На 17-ій хвилині було ще гарячіше біля воріт Балаушко. Микуляк віддав наліво на Допілку, який навісив на дальню стійку, куди набіг Гегедош та з 4 метрів пробив вище.

Гості за рахунок своїх гренадерів намагались виходити вперед через довгі передачі. Також йшли в активний пресинг на чужій половині поля, очікуючи помилки від суперника. І дочекались на 27-ій хвилині, коли Минайленко хотів розрізною передачею вивести Допілку до воріт суперника та рівненці перехопили і одразу вибили вперед у вільну зону, де Образцов програв забігання Новосаду і той реалізував вихід один в один – 0:1.

За декілька хвилин Гібалюк вносить корективи у гру своєї команди змінюючи Образцова на Пиняшка. На місце центрального захисника з флангу перейшов Допілка, а Мирончук напевно вперше отримав досвід гри лівого захисника. Пиняшко зайняв свою звичну позицію в центрі поля, ближче до атаки. Минай став більше тримати м’яч внизу, розігруючи тривалі атаки. На 39-ій хвилині одна з таких стала результативною, коли Беца з правого краю віддав низом у штрафну, де Гегедош був першим на м’ячі – 1:1.

В цей період гри господарі встановили контроль над серединою поля і все частіше розвивали свої атаки. Микуляк з правого краю зі штрафного влучив у хрестовину. В ще одному епізоді Лобода віддав на Кополовця, який навісив на дальню стійку, звідки Беца пробив головою, але біля стійки.

Друга половина зустрічі також проходила під диктовку минайців. Синьо-білі активно використовували швидкісні забігання своїх атакувальних гравців. На 62-ій хвилині Кополовець здійснив прохід лівим краєм і сильно пробив з 15 метрів у дальній кут. Балаушко у стрибку зумів відбити та Беца вчасно набіг і заштовхав м’яч у ворота – 2:1.

За декілька хвилин Гегедош чудовою передачею вивів Пиняшка на відмінну ударну позицію з 10 метрів та удар Василя потягнув воротар. Беца подав з правого флангу та влучив у поперечку, м’яч відскочив до Мирончука, який скинув Гегедошу під удар та голкіпер знову демонструє чудову реакцію відбиваючи потужний удар Роберта з 6 метрів.

На 80-ій хвилині Гегедош з правого краю вийшов до воріт і віддавав паралельно на Кополовця та захисник завадив Михайлу пробити вже по пустив воротам. Та Кополовець наздогнав м’яч на іншому краї штрафної і навішував на партнерів, однак м’яч влучив у руку захиснику, тож арбітр призначає пенальті. Гегедош пробиває прицільно і оформлює дубль у цьому матчі – 3:1.

Василь Пиняшко віддав Микуляку на підступах до штрафної і Владислав пробивав з 20 метрів, але трохи вище. В останній п’ять хвилин Малинськ зумів створити не менш гострі моменти. Федосенко зі штрафного з лівого краю пробив по воротам та Бабенко зіграв надійно. Трохи згодом швидке вкидання ауту і Савицький опиняється один перед голкіпером та Бабенко знову демонструє хорошу гру, зберігаючи подвійну перевагу у цьому матчі.

Команда Миколи Гібалюка знову першою пропустила вдома та на цей раз зуміла проявити характер і відігратися. Тепер Минай вийшов на чисте третє місце і відірватись від переслідувачів на три бали.