Закарпаття онлайн  »  Новини

У Мукачеві стартувала "державна стандартизація" закарпатських екскурсоводів

У першому навчанні беруть участь 28 екскурсоводів. Вони пройдуть повний курс відповідно до Державного стандарту (360 годин) та відповіднодо вимог законодавства про освіту.

08 вересня 2017р.

"Починаємо формувати реєстр екскурсоводів, рекомендованих туристичним операторам і туристам", - повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман.

З його слів, навчання стартує на базі Мукачівського державного університету у межах обласної програми туризму та в рамках співпраці з Регіональною туристичною організацією і Асоціацією екскурсоводів Закарпаття.

Таке ж навчання планують організувати в Ужгороді і Берегові. До кінця 2017 року реєстр буде нараховувати 50 закарпатських екскурсоводів (заплановано). Навчання продовжиться і в 2018 році. 

Теги: екскурсовод туризм

Залишити перший коментар на повній версії →