Закарпаття онлайн  »  Новини

У Мукачеві позмагаються за Кубок міста з фехтування

9 та 10 вересня у місті над Латорицею відбудеться уже традиційна відкрита першість з фехтування «Кубок Мукачева» серед юнаків і дівчат.

05 вересня 2017р.

До участі запрошують усіх охочих фехтувальників-шпажистів з різних куточків України. Очікують на приїзд друзів із сусідніх Словаччини, Угорщини, Польщі.  

9 вересня до боїв стануть юні мушкетери — дівчата і хлопці — наймолодшої вікової групи , також на доріжки у цей день вийдуть спортсменки-шпажистки. 10 вересня змагатимуться хлопці у фехтуванні на шпагах.

Урочисте відкриття Кубку Мукачева з фехтування відбудеться 9 вересня, того ж дня відбудуться фінальні поєдинки у центрі міста біля Ратуші.

До слова, саме 9 вересня відзначають Всесвітній день фехтування, а в Україні  ще і День фізичної культури та спорту, повідомляє Ужінформ.

Теги: фехтування кубок

Залишити перший коментар на повній версії →