Про таке повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.
Водночас, за його словами, суд, як виявилось, зупинив ще 14 липня дію розпорядження в рамках забезпечення позову забудовників ТОВ "Ріка Енерго".
Оскільки фактично слухань в неділю не відбудуться, це обурило мешканців Березова, тому вони збираються у п'ятницю, 21 липня, о 13:00 із мітингом до Закарпатської ОДА та закликають мешканців інших сел Хустщини доєднатись для збереження р.Ріка.
Вимога мітингу, як і раніше прийнятих резолюції в Хусті та слухань в Липчі і Кошелеві, одна - скасувати незаконе корупційне розпорядження голови Хустської РДА про надання дозволів для будівництва МГЕС.
Коментарі
люстрацію підлим православним суддям зробить наш Український нарід...все буде добре.
довжанин вже собі много "насудив", тота гнида погано кінчит... недовго му ся устало, недовго.
Перекопайте му дома керт, увін у банках долари закопує. І хижу му спаліть, взяточникови чортовому
лишiться Довжинина - вун иде на верховний суддьом, знаете кулько за то крiсло треба понести - чемодан!
Громада має піти до сього хабарника довжанина до дому і там го штормити п..ра!!!най вертать гроші і виносить правомірне рішення.