Угорський прапор біля Берегова пошкодили не вандали, а погода – Берегівська РДА

Факт пошкодження прапора Угорщини поблизу Берегова викликав резонанс в засобах масової інформації. Сьогодні, 6 квітня, про це стало відомо навіть в Міністерстві закордонних справ України.

Угорський прапор біля Берегова пошкодили не вандали, а погода – Берегівська РДА

Проте причиною пошкодження став аж ніяк не людський фактор, а виключно погані погодні умови. Саме сильний дощ та вітер понівечили прапор. Найближчим часом угорський стяг обов’язково буде замінено на новий, інформує прес-служба Берегівської РДА.

Як повідомлялося раніше, учора місцевий мешканець повідомив у соціальній мережі Фейсбук, що у Берегові невідомі спаплюжили угорський прапор на горі Керек. Зовнішньополітичні відомства України та Угорщини засудили акт "вандалізму".

06 квітня 2017р.

Теги: прапор, Угорщина, Керек

Коментарі

Діду миколові 2017-04-07 / 18:15:16
Ну ти вже по світах пойіздив знаєш як украйінці прапори чіпляють...ну так...але вони не протиставляють себе місцевому корінному населенню ...не створюють провокатині ситуауійі...вони не заявляють про автономійі...вони свойіх дітей здають в переважно суботні украйінські школи...хоча є і недільні...
І взагалі , ти до чукчів чого не вийізджаєш...там точно фашизму ніхто не розводить...лишень рогатих оленів.

Дід Микола 2017-04-07 / 08:33:35
Харе тут фашизм розводити, по всьому світі українці проживають і там де компактно, то так само цілими селищами вішають свої прапори поряд з американським, канадським або австралійським і навіть пам’ятники видатним українцям ставлять.

Byby. ....учаснику 2017-04-07 / 07:58:59
Byby... ні під кого не маскується а пише так як думає.Справа не в способі(ах),справа в тому що хуни захотіли собі свій повісили...а як щосьз ним трапиться , то відразу йдуть ноти протесту від МЗС. При цьому ніхто навіть не задається питанням на якій підставі , чи з якого дозволу хунський прапор на Украйінській територйі встановлений .!?
Можливу таку практику колись Кравчук і дозволив...часи були інші...але в теперішнйому часі з огляду на російську інтервенцію на сході нашойі крайіни...цю практику потрібно ререглянути і законодавчо опрацювати і оформити.І якщо за хунським кордоном украйінських прапорів не видно , то це не кримінал але європейська загальновизначена практика і певною мірою культура.
І останнє як ти так добре розумішся на історійі то повинен розуміти що прапор ...гімн...і герб це є найперші атрибути які визначають саму крайіну...і без цих атрибутів ніяка крайіна існувати не може.

Учаснику 2017-04-06 / 23:52:14
Спосіб дуже простий: прийняти ЗАКОН про заборону використання символів інших держав на органах державної влади і т.д.
І жорстко карати порушників

сорри 2017-04-06 / 23:46:45
Москаль - мадярська прислуга. Тому якщо вже він сказав, що вітер, пора це мадярське політичне роздмухування ватри припиняти

Марія 2017-04-06 / 22:58:02
То знак!

Учасник 2017-04-06 / 22:03:29
Я добре знаю історію .
І добре розумію чого так пише Byby ,
добре відчуваю підтекст від кого він би не виходив , і під що би він не маскувався .
Ще раз пишу , беріться і піднімайте це питання .Подивлюся на вашу активність. .Цю практику дозволив ще Кравчук ...
І заборонити це може наджорстка влада з Києва , або під час військового стану .Ні одного ні другого не має .
Іншого способу нема , чи у вас є ?

Byby 2017-04-06 / 21:42:40
Якщо піднімають ...то це не значить що це правильно ....це не значить що Ітак повинно бути.І взагалі ...де цей закон , який регламентує вивішування на нашій територйі іноземних прапорів ? В якому правовому полі це визначається , чи регламентується.Демократія - це не вседозволеність і безпредєл ...як хтось соьі думає...а це регулятивні акти і положегня... Т.б.т. закони і йіхнє дотримання.

Учаснику 2017-04-06 / 21:32:34
Піди в бібліотеку...і трохи почитай розумних книжок ....по історійі...тоді будеш знати ...чого byby так пише.

Byby 2017-04-06 / 21:28:58
Хай засудять...а більше хай хунський прапор хай чіпляють ...тут йому не місце...і тоді не буде більше проблем.
Ідіоти ...для чого створювати вмі можливі передумови для подальших конфліктів...тоді як йіх потрібно вирішувати раз і назавжди.От нема украйінських праорів на хунській територійі....раз нема ...значить ніхто не зірве ...не спаплюжить...а раз так то і Украйіні нема шансу кидатися нотами протесту.Але якщо в голові ВАТА....але на прикладах інших треба вчитися....правда Клімкін ???

Учасник 2017-04-06 / 21:27:58
Ти шо вчора проснувся ? Угорські прапори висять з 1991 -го року .
І шо ти заладив ,хунський та хунський ... Угорський або мадярський ...
Хочеш піднімати питання то піднімай , а не хунькай тут .

Byby 2017-04-06 / 21:18:20
Дика дурість що хунський прапор на нашій територійі...і хай як ...це питання потрібно пінімати для обговорення...Як перейіхати ійхній (хунський) кордон то там украйінського прапора нема.А чому тоді на нашій територійі вони повинні висіти.Три роки тому на сході теж чіпляли російський і що ми тепер маємо...???
Що...ще ненавчило нас украйінців теке вивішування іноземних прапорів на нашій землі...зному на габлі стаємо.Що думає маскаль всім ясно ....а що думає Верховна Рада ? Хто і наякій підставі дав дозвіл вивішувати хунський прапор на нашій землі.???

Учасник 2017-04-06 / 20:58:29
Як хто допустив ?!!! Дуже сильна в корупції влада , і дуже слаба в державотворенні .От і все ...

ІВАН 2017-04-06 / 19:29:45
А якого хира там мадярський прапор висів? Ми - що: Угорщина? Хто допустив, аби він там був?

Адмін 2017-04-06 / 19:16:43


http://zakarpattya.net.ua/News/168672-Moskal-pidtverdyv-shcho-uhorskyi-prapor-bilia-Berehova-zirvav-viter-a-ne-vandaly-FOTO


Іштвану 2017-04-06 / 19:07:55
А хто сказав, що його не спустили раніше, бо був пошкоджений?

Ви, мадяри, як і москалі, любителі придумовувати сенсації. Пригадую псевдоскандал з "побиттям" угорських дітей в Ужгороді

István 2017-04-06 / 19:01:51
Дааа... Дуже хитра погода. Навіть прапора вміє опускати спочатку, а потим пошкоджати. Бо там, вгорі дуже незручно.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"