Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті викрили вихідця з Луганщини та місцевого, які налагодили ретрансляцію російських телеканалів (ФОТО)

На Закарпатті співробітники Служби безпеки України викрили вихідця з Луганщини та місцевого мешканця, які налагодили ретрансляцію заборонених російських телеканалів.

22 березня 2017р.  · 1 коментар(ів)

Зловмисники надавали доступ до заблокованих пропагандистських телеканалів через нелегальний сервіс.

Під час проведення обшуків за місцем їхнього проживання оперативники СБУ вилучили спеціальне телекомунікаційне обладнання: комп’ютерну техніку, програмне забезпечення, мережеві комутатори, картки доступу до ТV-пакетів, програматори, ресивери, засоби радіозв’язку та серверне обладнання. 

Розпочате кримінальне провадження за ч.2 ст.361 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, повідомили Закарпаття онлайн у прес-групі УСБУ в Закарпатській області. 

 

Теги: телеканали ретрансляція

Коментарі

Василь 22.03.2017 / 21:36:44
Молодці сбушники гнати цим сепарів лугадонських треба гнати із закарпаття
Залишити коментар на повній версії →