Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті підозрюваного у вимаганні хабара поліцейського усунуто від посади і взято під варту

Судом розглянуто клопотання прокуратури щодо тримання під вартою оперативного співробітника закарпатської поліції, який підозрюється в отриманні двох тисяч доларів хабара.

03 березня 2017р.  · 6 коментар(ів)

В судовому засіданні прокуратура стверджує наступне: «Підозрюваний правоохоронець запропонував особі «вирішити питання» про не притягнення її до кримінальної відповідальності», за що вимагав певну суму грошових коштів.

Натомість, підозрюваний частково заперечує зазначене й вказує, що пропозицію особі надав, проте гроші чи будь-яку іншу винагороду за сприяння в уникненні відповідальності не вимагав.

Захисник правоохоронця просить суд обрати менш суворий запобіжний захід. Оскільки вину у вчиненому правоохоронець частково визнає, добровільно надав слідству свідчення щодо події й самостійно з’явився на розгляд клопотання до суду.

Слідчий суддя врахував позитивні характеристики з місця проживання й роботи правоохоронця, а також той факт, що підозрюваний має на утриманні п’ятирічну доньку. Проте, зважаючи на тяжкість вчиненого корумпованого правопорушення та наявність ризику впливу на свідків тощо суд вважає за доцільне обрати тримання під вартою як запобіжний захід з можливість внесення застави у розмірі 224 тисяч гривень.

Разом з тим, сьогодні ухвалою суду відсторонено підозрюваного  правоохоронця від посади, повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

 

Теги: поліцейський хабар посада

Коментарі

Дід Микола 04.03.2017 / 07:56:25
Хабарник і бандит в погонах апріорі не може позитивно характеризуватися, це потвора, скот і злодій. Совок ще не вмер.
Адмін 04.03.2017 / 03:00:10

До Мукачівця
http://zakarpattya.net.ua/News/167472-Uzhhorodskyi-politseiskyi-zatrymanyi-na-khabari-v-$2000-vtikav-vid-koleh-a-potim-pishov-na-taran-VIDEO
НИК 04.03.2017 / 00:16:59
жалко то дочь... всьо таки 5 летняя... и денги то все себе не брал... полюбе с прокурором и следовательем делился...
Мукачівець 03.03.2017 / 22:45:27
А на Цензорі пишуть, що ловили го з погонею і він ішов на таран.
Це помякшуюча обставина , чи як?

Учасник 03.03.2017 / 20:58:03
Ага, раніше був білий і пухнастий ..
Дуже цікаво з місця проживання :жінка характеристику написала ?
укр 03.03.2017 / 20:46:24
цікаво звучить в тексті про хабарника-мента фраза: суддя врахував позитивні характеристики з місця проживання й роботи правоохоронця.Нормально.
Залишити коментар на повній версії →