Закарпаття онлайн  »  Новини

Наприкінці серпня відбудеться XVI Міжнародний гуцульський фестиваль "Коломийка"

25-27 серпня 2006 року в м. Коломия та Коломийському районі з ініціативи Коломийської райдержадміністрації, Коломийської районної ради та Коломийського товариства „Гуцульщина” відбуватиметься XVI Міжнародний гуцульський фестиваль „Коломийка”.

21 липня 2006р.  · 4 коментар(ів)

Мета фестивалю – підтримка розвитку і популяризації традиційних видів народного мистецтва, звичаїв та обрядів етнічної групи українців-гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

Основним завданням фестивалю є піднести проблеми гуцульського регіону до їх практичного виконання на державному рівні, привернути увагу громадськості та зарубіжжя до нашого краю задля його всебічного розвитку.

У фестивалі візьмуть участь фольклорно-етнографічні колективи та виконавці, майстри образотворчого, ужиткового і декоративного мистецтва гуцульського регіону, інших місцевостей України чи зарубіжжя, в репертуарі та доробках яких повинні бути гуцульські твори, твори на гуцульську тематику та виконання Коломийки.

В конкурсній програмі фестивалю живе виконання (без фонограми) за такими номінаціями: пісенний жанр, музичний жанр, театральне мистецтво, хореографічний жанр, гуцульське декоративно - ужиткове та образотворче мистецтво, кіно, відео фото мистецтво, (гуцульська тематика).
Залишити перший коментар на повній версії →