Закарпаття онлайн  »  Новини

У Національному музеї народної архітектури та побуту в Києві згорів будинок ХІХ ст. з Рахова, музейники підозрюють навмисний підпал (ФОТО)

21 жовтня о 9:31 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Києві надійшло повідомлення про загоряння на території Національного музею народної архітектури та побуту України, що у Голосіївському районі.

21 жовтня 2016р.

На місце події було направлено чергові відділення 26-ї та 6-ї Державних пожежно-рятувальних частин. По прибуттю було встановлено, що горить одна із дерев’яних експозицій господарчої споруди розміром 4x8 м кв. Попередньо будівля не являється пам’яткою архітектури, відноситься до категорії виставкового експонату. О 10:07 пожежу було локалізовано, а вже о 10:10 – ліквідовано. На місці події працювало  2 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки та близько 15 чоловік особового складу ГУ ДСНС України у м. Києві, повідомляють у ГУДСНС України у місті Києві.

Водночас працівники музею не погоджуються з тим, що будівля не несе історичної цінності. Як розповіли співробітники музею кореспондентові ТСН, цей будинок ХІХ століття привезений із Рахова, він був розташований у кутку музею "Карпати". Директор музею Юрій Бойко впевнений, що це підпал. За його словами, на цю територію давно накинули оком забудовники, і керівництво неодноразово отримувало погрози через землю. Після того, як побачили пожежу о 9 ранку, викликали не тільки пожежників, а й місцеві органи влади.

Теги: будинок музей Рахів підпал

Залишити перший коментар на повній версії →