Закарпаття онлайн  »  Новини

Підозрюваного в низці тяжких злочинів та затриманого з пістолетом жителя Тячева взяли під варту із заставою в понад 2 млн грн

Зокрема, 34-річний тячівець причетний і до крадіжки 50 тисяч доларів та 30 тисяч євро з помешкання громадян.

18 жовтня 2016р.

34-річний житель селища Тересва Тячівського району є фігурантом кількох кримінальних проваджень, які стосуються крадіжки грошей (50 тисяч доларів та 30 тисяч євро), коштовностей, викрадення автомобіля та незаконного поводження зі зброєю.

В ході проведення спецоперації працівники Тячівської поліції затримали злочинця, коли той рухався на автомобілі «Шкода». Жодних документів на транспортний засіб та документів, які б посвідчували особу, водій не мав.

Під час поверхневого огляду правоохоронці знайшли в автівці чорну пластмасову коробку, в якій знаходився пістолет марки «Зоракі». Зброя була з магазином, але без патронів.

Суд, враховуючи інформацію поліції щодо розміру викраденого, обрав затриманому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення адекватної застави в розмірі 2 мільйони 342 тисячі гривень.

Досудове розслідування триває і надалі, повідомляють у відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Теги: пістолет підозрюваний застава

Залишити перший коментар на повній версії →