Обстріл ресторана в Сваляві з гранатомета із подальшим вибухом гранати кваліфіковано як хуліганство – поліція (ФОТО)

26 вересня 2016 року о 03.42 в чергову частину Свалявського відділення поліції надійшло повідомлення оператора лінії «102» про те, що на терасу ресторану «Богемія» невідома особа кинула гранату, від чого стався вибух. Потерпілих немає. На місце події направлено наряд поліції.

Обстріл ресторана в Сваляві з гранатомета із подальшим вибухом гранати кваліфіковано як хуліганство – поліція (ФОТО)

Оглядом місця події встановлено, що внаслідок вибуху пошкоджено два вікна будівлі ресторану та три вікна на будівлі Свалявської ДПІ, яка розташована навпроти. Також частково пошкоджено стіну та дах ресторану «Богемія», діаметр ураження – приблизно два метри. З місця події вилучено залишок задньої частини стабілізатора, ймовірно, до «РПГ».

Подія зареєстрована та кваліфікується за  ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї). 

Поліція встановила, що невідома особа з використанням зброї,  ймовірно, ручної протитанкової гранати, здійснила постріл у верхню частину ресторану «Богемія». Слідство триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

26 вересня 2016р.

Теги: гранатомет, обстріл, ресторан, хуліганство

Коментарі

Коп 2016-09-26 / 17:56:53
Яку бурсу закінчували прокурори із слідчими, якщо такі дають кваліфікації? Хоча і недивно, якщо перший зам Гаврилюка - Ванька Шімон кандидат юр.наук, то це уже діагноз правівій системі.

Степан Крук 2016-09-26 / 17:52:27
Опративно пошукові заходи тривають! Слідчі дії продовжуються. Мотиви злочинця не відомі: чи то хуліганські ді, чи замах на життя? А кваліфікація злочину визначена. Це як?

Антикоп 2016-09-26 / 17:17:11
Дати в писок комусь хуліганство, а вистрілити з гранатомета тоже хуліганство????????! Ви задрали вже кончені мусора своєю брехнею

Степан Крук 2016-09-26 / 16:29:02
Діду Микола! Нема куди вже цей човен розгодувати,його вже до мене розгойдали! І плавати на ньому вже не можливо- треба ремонтувати.

Дід Микола 2016-09-26 / 16:04:17
Пане Крук, не чіпайте поліцію, ось спробуйие портрет парашенка порвати, то то вже буде цілий теракт, і отримаєте по повній, і взагалі не розхитуйте човна, бо путін нападе, а свиней в кориті від розгойдування блювати тягне.

Гаврилюк 2016-09-26 / 15:24:38
Той Сидорчук лиш біду на Закараття приносить, ліпше би вже й неприїзжав. Таксу ми знаємо, претенденти на нових керівників майбутніх структурних підрозділів прокуратури області згодилисі. Завдаток ми би йому й до Львова привезли. А так, невстиглисмо базу "Шиповець" погасити, Свалява почала горіти.

njksr 2016-09-26 / 13:49:10


Навіть іронія та сарказм мають передбачати повагу і відсутність хамства. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-26 / 13:46:12
Речовий доказ залишили. На вигляд - це РПГ-18 "Муха"

форестер 2016-09-26 / 13:44:30
Блюкові йовбаки.
Це результат непокарання Блюка і його "зброєносців" за фактом подій у мукачеві.

Будуть ще стріляти. Чекайте

Костя Цап 2016-09-26 / 13:34:40
Сталося, уже як сталося, ще так небуло аби якось небуло, добре, що нікого не убили.

Прокурор 2016-09-26 / 13:28:08
Непереживайте пане Крук, за два-три дні все забудеться і це буде вже неактуально, все буде по людськи. Нетака вже і велика біда сталася головне, що у податкову хулігани нетрафили.

Жураківський 2016-09-26 / 13:24:41
Му-Му вже взяв слід хуліганів, скоро громадськість дізнається правду

Степан Крук 2016-09-26 / 13:24:22
Заспокоїли! Сподіваюся, що наші правоохоронці не допустять хуліганських дій із стрільбою по барах з "Градів" та "Смерчів"?

Круку 2016-09-26 / 13:20:22
Слідство триває, вживаються всі заходи до встановлення істини у справі.

Степан Крук 2016-09-26 / 13:17:04
Вибачаюся дуже! Шановні пани поліціянти і прокурори! Я не сильно Вас ображу, якщо скажу, що ви неуки дебільні! В даному випадку кваліфікувати злочин необхідно за зберігання та застосування вогнепальної зброї, викрадення зброї і т.д Ст.Ст.262, 263, 410...та ін КК Украни! Тим паче, що йдеться про застосування і володіння не кінжалом, або мисливською рушницею, а про гранатомет. Виходить, що свалявські правоохоронці урівнюють відповідальність хулігана, котрий кинув бруківку у вікно, з "хуліганом" котрий стрельнув з гранатомета!?

Гаврилюк 2016-09-26 / 13:15:59
Хуліганьйо розгулялось

Василенко 2016-09-26 / 13:09:10
Цих хуліганів потрібно зловить і добряче їм кишені потрусить.

Му-му 2016-09-26 / 12:56:58
Попадуться ще ті хулігани

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
» Всі новини