Закарпаття онлайн  »  Новини

Закарпатця, що під час пиятики забив до смерті власну бабусю, взято під варту

Як повідомили в Хустській місцевій прокуратурі, відносно підозрюваного Хустським районним судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

26 липня 2016р.

На даний час триває досудове розслідування, яке здійснюється слідчими СВ Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Встановлено, що перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті побуту, діючи умисно, з метою заподіяння тілесних ушкоджень своїй бабусі, 1941 р.н., онук наніс їй декілька ударів кулаками в область голови внаслідок чого остання померла.

Відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, а саме – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Теги: бабуся смерть

Залишити перший коментар на повній версії →