Закарпаття онлайн  »  Новини

В Ужгороді визначають кошторис відновлення зруйнованої ВАЗом зупинки, водій пообіцяв заплатити

Зупинку на вулиці Митній, зруйновану внаслідок нічної ДТП, щойно забрали та вивезли працівники комунального підприємства КШЕП.

18 липня 2016р.

Як повідомляло Закарпаття ондайн, уночі проти понеділка на вулиці Митній, що в Ужгороді, водій автомобіля ВАЗ не впорався з керуванням та "влетів" в автобусну зупинку.

Зруйновану внаслідок ДТП зупинку забрали та вивезли лише щойно. Як повідомляють в Ужгородській міськраді, до обіду проводити ці роботи не видавалося можливим, оскільки тривали слідчі дії. 

Наразі складається кошторис для виконання всіх необхідних робіт, щоби відновити зупинку. Винуватець дорожньо-транспортної пригоди сам з'явився у департамент міського господарства, де залишив свої координати та повідомив про наміри добровільно відшкодувати завдані збитки.

Теги: зупинка відновлення кошторис

Залишити перший коментар на повній версії →