Закарпаття онлайн  »  Новини

Українка намагалася повернутися з-за кордону через Закарпаття з підробленим паспортом

Учора під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску «Тиса» у 50-річної громадянки України, яка в якості пасажира прямувала в Україну, прикордонники виявили часткову підробку паспортного документу.

15 липня 2016р.

В ході здійснення ідентифікації особи в інспектора прикордонної служби виникли сумніви щодо дійсності та приналежності даного паспортного документа. Тому паспорт жінки було направлено на поглиблене дослідження.

Під час перевірки виявилося, що документ містить ознаки часткової підробки, а саме заміна 7 та 8 сторінок. 

Наразі жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та передано співробітникам Національної Поліції в Закарпатській області для дачі пояснень та проведення подальших слідчих дій, повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Теги: паспорт підробка повернення

Залишити перший коментар на повній версії →