Закарпаття онлайн  »  Новини

Угорець намагався виїхати за кордон на Закарпатті із прихованими в тайниках авта 200 пачками сигарет (ФОТО)

Рухаючись у напрямку Угорщини, угорець заїхав на пункт пропуску «Тиса» смугою руху «зелений коридор» та усно заявив про відсутність у нього товарів та предметів, прихованих від митного контролю, або таких, які заборонені до вивезення з України.

29 червня 2016р.

Проаналізувавши та оцінивши ризики, транспортний засіб було спрямовано на майданчик поглибленого огляду. В результаті якого виявлено приховані від митного контролю цигарки «LM».

Таким чином громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол, предмети правопорушення – тютюнові вироби та транспортний засіб вилучено, повідомляють у ДФС у Закарпатській області.

 

Теги: сигарети угорець кордон

Залишити перший коментар на повній версії →