Закарпаття онлайн  »  Новини

Білим днем в Ужгороді двоє чоловіків винесли з чужої квартири ноутбуки, коштовності, алкоголь та іграшки

В Ужгороді, завдяки небайдужим мешканцям, патрульні поліцейські за гарячим слідом затримали злодія.

04 червня 2016р.

3 червня близько 13:00 на гарячу лінію «102» надійшло повідомлення  від ужгородки. Жінка розповіла, що помітила, як із двору  багатоквартирного будинку, де вона проживає, вибігли двоє підозрілих  чоловіків. Один із них, за спостереженням пильної громадянки, тримав у руках ноутбук.

За вказаною адресою виїхав наряд патрульної поліції. Правоохоронці за гарячим слідом затримали крадія. З’ясувалося, що злодій обікрав сусідку заявниці. Потрапивши в квартиру 42-літньої ужгородки, зловмисник виніс два ноутбуки, коштовності, спиртні напої та навіть дитячі іграшки. Сума збитку склала 20 тис. гривень.

Ласим на чуже майно виявився 24-річний бувалий злодій, раніше судимий за крадіжку. Затриманий зізнався в скоєному. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Речові докази вилучено.

Щодо другого фігуранта справи – вживаються заходи для встановлення його місцезнаходження, повідомляє прес-служба заарпатської міліції.

Теги: ноутбуки алкоголь іграшки

Залишити перший коментар на повній версії →