Закарпаття онлайн  »  Новини

Закарпатська обласна бібліотека прийматиме відомих критиків, авторів та журналістів з Івано-Франківщини

У четвер, 21 квітня, о 17.00 в Закарпатську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Ф. Потушняка завітає письменницький десант із Івано-Франківщини.

19 квітня 2016р.

Вони розкажуть про літературний процес на малій батьківщині та представлять свої книжки. 

Серед гостей:

Євген Баран – літературний критик, літературознавець, есеїст, керівник  обласної організації Національної спілки письменників України на Івано-Франківщині. Є автором десятків літературно-критичних книг, упорядник багатьох видань.

Марія Микицей - поетеса, журналістка. Представниця станіславського феномену. За словами Володимира Єшкілєва, вона намагається побудувати в українській літературі знаково-образний комплекс “анти-Забужко” як альтернативну концепцію сучасної жіночої лірики.

Любомир Стринаглюк – поет, літературознавець, журналіст, громадський діяч. Його поезія перекладалася німецькою, польською, хорватською мовами, відзначається герметичною вишуканістю та тяжіє до дискурсу неомодернізму в сучасній українській літературі.

Світлана Бреславська-Кемінь – письменниця, літературознавець, викладач. Працювала вчителем на Хустщині. Остання збірка «Переступити поріг» про переживання за чоловіка, що в зоні АТО, про невимушені мрії, про реальність життя без прикрас тощо.

Додаткові зстрічі із письменниками відбудуться :о 10:00 зі студентами філологічного факультету УжНУ (ауд. 406) та о 14:00 зі студентами Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Теги: бібліотека гості журналісти критики

Залишити перший коментар на повній версії →